Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PUBG-ben mi számít?

A PUBG-ben mi számít?

Figyelt kérdés
Mi számít a legjobban?Az ölés vagy a helyezés?

2018. szept. 2. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha bent kempelsz egy házban és elkerülsz mindenkit míg az utolsó pár ember nem marad, az nem akkora teljesítménynek tűnik, mint végigküzdeni magad a ranglétre tetejére. Az egyik egy passzív helyezés, a másik aktív. A játékoknak jellemzően az a lényege hogy aktívan részt vegyél bennük.
2018. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
# 1 Én nem értek veled egyet. Attól, hogy bujkálsz, még nem leszel passzív játékos, csupán taktikus. Mi a játék célja? Az első hely megszerzése. Azt, hogy hogy éred el, csakis rajtad áll. Ráadásul ha bujkálsz, akkor is meglephetnek, vagy gránáttal kivégzhetnek, szóval nem biztos, hogy sokkal előnyösebb helyzetben vagy. Elismerem, aki végig rongyol és győzni tud, nagyobb dicsőségnek számít, hiszen többet küzdött. Ennek ellenére szerintem a végső helyezés a fontos. Én bujkálással általában a top 10-ben ott vagyok. Ha kitörök, akkor top 30-nál jobb eredményt sosem érek el. Nekem a top 10 1-2 kill-lel nagyobb értékű, mint a top 30 4-5 kill-lel. Ráadásul a versenyeken is a helyezést nézik, nem a killek számát.
2018. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszottam még vele, de én is inkább a másodikkal értek egyet, mert rengeteg bujkálós, lopakodós játékot játszok, ahol nincs annál nagyobb élvezet, hogy kikerülöm az összes ellenfelet, azoknak meg fingjuk nincs, hogy ott vagyok.
2018. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább az aktív játékmódot képviselem, de nem annyira aktívat, mint pl shroud, chocotaco, stb. Csinálnám, de annyira pro nem vagyok, még gyakorolgatni kell hozzá bőven :)

Próbálok taktikázni, néhol kis időre bekempelek, várom hogy jöjjenek. Alapvetően elég sokat futkározok, ha hallok lövést sokszor rájuk megyek. Ha pedig látok embert, akkor lövöm. Kivéve, ha taktikusabb épp akkor nem rá lőni.

Nekem az a játékban nem élvezet, hogy bokorról bokorra megyek és várom, hogy mások játszanak, majd az utolsót lelövöm. Megnyertem, és??? Azt szeretem, amikor van vagy 4+ killem és úgy nyerem meg (solo, duo, squad) Nekem számít az ölés és ha már top10-ben benne vagyok akkor elégedett vagyok alapvetően, persze csak akkor, ha öltem is! :)

(egyébként van verseny, ahol számít az ölés)

Én a passzív játékot nem élvezném, unalmas lenne (számomra)

2018. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem: nyílván neked megmarad a játék élvezeti faktora ha megöltél egy embert az életbe :D
2018. szept. 26. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nekem az a játékban nem élvezet, hogy bokorról bokorra megyek és várom, hogy mások játszanak, majd az utolsót lelövöm. Megnyertem, és??? "


És megnyered a meccset, hát ez a játékban a feladat, hogy a végén csak egy marad. :D Ha szabályosan játszol és nem csalsz, akkor szerintem tökmindegy, hogy az első helyet hogyan szerezted meg. Persze, hogy élvezetesebb úgy, hogy közben gyilkolsz, de lássuk be a játék célja a győzelem megszerzés és szabályos kereteken belül mindegy milyen áron és hogyan győzől.


"egyébként van verseny, ahol számít az ölé"


Én ilyenről még sose hallottam, tudsz pár példát említeni, mert le vagyok maradva

2018. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!