Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV bajok! Mit csináljak?...

GTA IV bajok! Mit csináljak? Eredeti játék.

Figyelt kérdés
MEgvettem, telepítettem elindítottam és itt a baj, megyek egy kicsit eljutok a házamhoz, bemegyek, mindent kiír, kimegyek az utcára pár perc és ilyen fekete lyukak vannak a képen stb.stb. és utána az egész kép fekete lesz és semmit nem leet csinálni, csak ujraindítani a gépet(nem a startmenüvel hanem a ekapcsológombal a gépházon).Mit csináljak, hogy működjön?
2010. jún. 21. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Leírnád a géped tulajdonságait és hogy milyen operációs rendszert használsz?
2010. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Windows XP-t használok.Procik(2):AMD Atholn(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+(mind a kettő ilyen)Videokártya: ATI Radeon HD 3800 Series------Ha kell még valami írj!
2010. jún. 21. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
A procival nincs gond, az ATI-s videokártyákat meg sajna nem igazán ismerem, RAM mennyi van?
2010. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3,25 GB RAM
2010. jún. 21. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Patcholtad a gamet a legutóbbi verzióra? Az eredeti 1.0 val nagyon sok baj volt.
2010. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Melyik a legúabb?Linket tudnátok, nem nagyon értek hozá.Légyszi segítsetek
2010. jún. 25. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt kicsit legörgeted majd ott a Grand Theft Auto 4 Game Updates és az összes patch szed le mind és kezd sorba feltenni őket

2010. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!nagy segítség volt!de ha letöltöm őket akkor mit kell velük csinálnom? bocs lehet hogy fárasztó vagyok de nem nagyon értek hozzá(mint már mondtam)
2010. jún. 26. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!