Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Adnátok valamilyen tippet...

Adnátok valamilyen tippet mondani, hogyan tudok halat fogni Metin2-n?

Figyelt kérdés
Már 30-as szintű vagyok, vettem botot, csalit, de amikor horgászok, akkor szinte mindig elvesztem a csalit és nem fogok semmit. Milyen hamar kell kirántani a botot ? Rögtön, amikor kapás van, vagy egy picit várni kell ?
2010. jún. 21. 12:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az idióta fogalmazásomért, de az eredeti kérdés az volt, hogy tudnátok valamilyen tippet mondani, csak azt nem engedte, és nem olvastam át. ^^ Egyébként meg tudok ám magyarul =P
2010. jún. 21. 12:49
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ertelme horgaszni mindig elrontja barmikor is vagsz be a halnak de sé ert lehet vmilyen szarsagot veni azzal nagyobb az eselyed
2010. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tudom. Van rá egy nagyon tuti módszer. Kenőcsöt használj. Amikor látod hogy ráment a hal a botra, és eltűnik a jel, várj 3 másodpercet. (ez süllőnél, kishalnál, és mandarinhalnál nagyon bejön) Ritkább halaknál, pontosan nem tudom, de 2 módszer van. Vagy nagyon későn, vagy nagyon hamar rántasz be. (Hamar csak nagyonnagyon ritka halaknál, mint pl.: folyami rák, vörösszárnyú keszeg, szivárványhal)
2010. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!