Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft GroupManager Prefix/...

DarkMaster945 kérdése:

Minecraft GroupManager Prefix/suffix hiba? Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy át váltottam az EssentialsX/EssentialsXGroupManager/EssentialsXChat.

Figyelt kérdés

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy át váltottam az EssentialsX/EssentialsXGroupManager/EssentialsXChat.

Hogy a NametagEdit-et használhassam de nem ez a lényeg. Be irom hogy /mangaddv Admin prefix &c[Admin] Utána azt hogy /manuadd "Player" Admin Hogy ellenőrizzem működik-e, De nem működik. Irok valamit a chatbe, és a nevem előtt nincs ott a prefix. Utána jártam ennek az egésznek és hiába néztem róla videót, akkor se jó. Nem értem mi a gond?!


Ha tudtok valami tippet, segitséget, Azt nagyon meg köszönném! ^^


2018. aug. 17. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
frissítetted az essentials-t? gyakran a komplett szervert újra kell indítani, bár egyszerűbb lenne notepadd ++ -szal belépni és rendesen leírni azt a 2-3 kódsort.
2018. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen friss verzió, és miféle kód sorra gondolsz?
2018. aug. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!