Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek miért nem működik...

Szerintetek miért nem működik a Sims3-om ha telepítem a játékfrissítést? :S

Figyelt kérdés

nem eredetibe van meg nekem a sims3 és semmi gond nincs amég le nem szedem a legujabb játékfrissítést

akkor már nem müködik mert vmi kódot kér amit crackkel kéne meg oldani deh nem igaán tudom hogy azt hogy lehetne

Meg sok egyedi tartalmat nem rak be ez azért van mert nem eredeti?


2010. jún. 20. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez azért van, mert egy csóró dög vagy, aki nem képes megvenni eredetiben a Sims3-at.
2010. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jahj de okos vagy hallod képzeld kaptam egyik barátnőmtől szoval be foghatod te kis görcs;)
2010. jún. 20. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vedd meg... szal érted,hiába kaptad barátnődtől, most ezzel őt égeted le, hogy ő is csóró...
2010. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyikünk sem csoro:D csak egy osztálytársa mondta h barátja meg tudja szerezni...amugy meg az egész sims2-őt megvettem minden szar kiegészítőt és em akarom a sims 3-at is-.- biztos csóró vagyok ha megvettem az összes sims 2őt xD
2010. jún. 20. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
hiszem ha látom... mellesleg besz0ptad, mert a sims3 kiegészítők nem működnek nem eredeti sims3-mal :P
2010. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

rohadtul fosok rád hogy nem hiszed el b*zdmeg te vagy a csoro ha képtelen vagy elhinni hogy egyeseknek telik rá xD nemgondolod?

ki mondta hogy a kiegészítők nekem kellenek te nyomorék?:D ha majd kelleni fog akkor megveszem. szoval ennyit rolad xDD

2010. jún. 20. 16:40
 7/7 anonim válasza:
nagyokos en letoltottem a sims3 alapjatekot es melle 6kiegeszitot es mukodott tokeletessen! Gyokerkem ha nem tudod biztosan a dolgokat ne mondj inkabb semmit
2013. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!