Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le lehet valahonnan normálisan...

Le lehet valahonnan normálisan szedni a Cities XL-t? (Infó lent)

Figyelt kérdés
Leszedtem egyszer de az Béta verzió volt:S Nem is tudtam vele játszani, msot meg keresgélek és szintén Bétával illetve Limited Editionnal találkoztam(ezeket nem merem leszedni) Szóval létezik egyáltalán olyan verzió ami teljes és 100%-ig élvezhető? (Ha létezik egy linket kérnék(torretn is jo) vagy ha leszedhetem ezt a Limited..-et akkor azt kérném megírni) Köszönöm szépen előre is
2010. jún. 20. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
IUnnen tudod megszerezni: www.576.hu remek oldal, én is mindig innen szerzek játékokat.
2010. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ismerős de minek fizessek érte ha ingyen le is tudom szedni:?:D
2010. jún. 20. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nos szerintem azért, mert ingyen leszedni illegális, és 2-től 6 évig terjedő börtönbüntetéssel sújtják? Szerintem ezért.
2010. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az 576-on nincs rajta.

nem találtam.

én is onnan veszek, vagy a cdgalaxisról, de nem találtam sehol. én szivesen megvásárolnám, csak nem tom hol...

2010. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!