Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lesz a számítógépes játékok...

Mi lesz a számítógépes játékok jövője? Ezt is el fogják venni az introvertált emberektől?

Figyelt kérdés

A számítógépes játékok tipikusan az introvertált emberek egyik mentsvára volt, sokáig csak az egyjátékos játékok voltak a meghatározóak.


Mostmár sajnos az internet fejlődése miatt kezdenek mindent letarolni ezek a Fortnite meg PUBG tipusú játékok, ami teljes mértékben a vihogó emberszagú csürhére van méretezve és nem a klasszikus kis szociális képességei mentén korlátolt lehetőségű kocka gyerekekre.


Mert ugye az extrovertált népség a játékon belül is a törzsi megfelelést probálja érvénybe hozni, mivel az egész életét jobbára ez hajtja, és emiatt lesz piaca a játékon belüli virutális elönyök megvásárlásának.


2018. júl. 24. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet visszamenni a ko ala pityeregni.


Az 'introvertaltak' jo resze azt se tudja ez a szo mit jelent, csak divatos es el lehet vele kerulni mindenfele onallo gondolkozast, tevekenyseget, lehet anyu-apu nyakan elni 39 eves koraig mert 'jaaaaj en nem tudooook emberekkel egyutt doooolgozniiii'. Oszinte velemeny erdekel (nyilvan nem es lepontozol nullara, kulonb oromod se legyen)? Hiszti stop, szedd ossze magadat mert apu-anyu nem lesz mindig veled, nyamnyila szerencsetlen...

2018. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban zavar a SJW-izmus és a gender ideológia előretörése a játékokban, de végső soron tökmindegy, rombolják porig az egészet. Akkora a backlog-om, hogy életem végéig kitart és azért minden hónapban kijön 1-2 normális single player játék, csak kicsit kutatni kell.
2018. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Minden nagyszabasu multira akad legalabb egy ugyanolyan kategorias single is.

Be lehet fejezni a hisztit.

2018. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ez a furcsa dolog, hogy választás. Nem kell se PUBG-ozni, se Fortniteozni, a Single Playeres játékok pedig nem fognak kihalni.


Ha nincs modern épp megjelenő single player játék ami érdekel, tessék keresni a múltban, ahol a legjobb és legnagyobb egyjátékos kampányok készültek.

2018. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feleslegesen túlbonyolítod-túldramatizálod a kérdést. Single és multi játékokra mindig volt és lesz igény, a '70-es évek óta egész jól megférnek egymás mellett. Nem érzem személy szerint a Fortnite meg a PUBG "mindent letaroló" erejét, ez sehol sincs a WOW-hoz képest, amikor a csapból is MMORPG folyt. Vagy mint '98-ban a Quake 2 és az UT. :D A 2000-es évek elején minden játékba kötelezően beépítettek multiplayert, ha kellett, ha nem. Azt se felejtsük el, hogy az internet fejlődése nem csak ezt, hanem a Kickstartert, Steamet stb. is hozta magával, amik mind az indie fejlesztőknek (is) kedveztek. Talán soha annyi játék, és soha annyi független fejlesztésű játék nem készült, mint az utóbbi x évben. Soha ennyi single-only játék közül nem válogathattunk. Annyi játék készült csak az elmúlt 10 évben, amikre egy emberélet nem elég. 30 éve hallgatom-olvasom, hogy bezzeg a játékok régen, és de rossz irányba haladunk (1995-ös CoV évkönyvem is van, amiben ezen siránkoztak, de biztos találni ennél régebbi írásos feljegyzést is :D), közben annyira semmi értelmét nem láttam már ennek a siránkozásnak régen se.
2018. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az AAA kategóriát esetleg érdemes lehet távolságtartóan kezelni, de annak az oka nem egyedül ez. Ha a lehető legkisebb befektetéssel akarod a lehető legnagyobb profitot elérni, akkor “közösségi” játékot kell csinálni sok pálya és fegyver DLC-vel és mikrotranzakcióval. Egy single játékba sokkal több munkát és pénzt kell beletenni és sokkal alacsonyabb a megtérülési ráta. Végig játszod egyszer, meg talán még egyszer-kétszer újrajátszod, elvagy vele 30-120 órát, forgatókönyv író kell és a játékfejlesztők mellett még dolgozik rajta egy komplett filmes stáb. Aztán megint, ha csinálnak egy 2-5 órás sztori dlc-t Egy PUBG-hez ennyi ember nem kell letesznek 3 mapot és játszik az játékos vele 1500 órát, aztán megveszi a negyediket.
2018. júl. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mai napig vannak minőségi Single munkák csak keresni kell.

Pl MachineGames féle Wolfenstein-ek.

Uncharted széria.

Tomb Raider

Dishonored + Single DLC-k

God of War

The Last of Us

Assassin’s Creed....

V ott a Forza Horizon 2 Fast & Furious DLC-je ami ingyenes és még az alap FH 2 se kell hozzá.


Kb 3/4 -1/4 arányban van igény a Single-re szal nyugi az a 25% még épp eléggé jelentős.

Nem fog eltűnni ez az opció.

2018. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ekkora badarságot hogyan hoztál össze? Kismillió single player játék jelenik meg évente. Én sem szeretem a multiplayereket, de én nem tudom hol élsz, hogy szerinted egyszer megszünnek a singleplayerek. Úgy beszélsz, mintha 10-20 éve nem lettek volna multiplayer játékok. Unreal tournament mond valamit? Vagy már megint egy 12 éves picsogó vagy aki szerint régen minden jobb volt?
2018. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!