Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki esetleg felismeri a...

Valaki esetleg felismeri a játékot?

Figyelt kérdés
Na szóval régebben amikor vettünk egy számítógépet azon alapból rajta volt egy stratégiai játék, de csak annyira emlékszek hogy a rövidítése KM volt. Nagyon rossz grafikájú kis játék volt, a parancsok magyarul voltak, lehetett kőfaragót, favágót, újoncot, asztalost stb-t fejleszteni, és épületeket kellett építeni, valamint utat. Valami régi játék lehetett. Az egere egy páncélos kéz volt, lehetett milícia sereget faragni az újoncokból, íjasokat stb.. Nem tudja véletlenül valaki hogy mi lehet ez?? Köszönöm a segítséget. ( googléban semmit sem találtam.)
2010. jún. 19. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát a katonákból ítélve ez:king of the merkan

nebiztos hogy ez a neve csak hasonló most nem jut eszembe

amit és leszedtem az jóvolt:)nekem tetszett!

2010. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

knight of the merkant

erre keress rá szerintem ezaz!

2010. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

videó:

http://www.youtube.com/watch?v=cFQtsJ_V87Y

nemtudtam máskétz berakni!

2010. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jaja ez a Knights and Merchants

rohadt nagy játék volt! én is rengeteget játszottam vele! =D de a kettő az nagyon gyenge lett... ott elszúrták nagyon a AI-t

2010. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megerősítem. Knights & Merchants valamelyik része. Szerintem az első volt az. Én is nagyon sokat nyomattam ezt a játékot régen.
2010. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
EZAAAAAAAAAAAAAAAAAZ! Köszönöm mindenkinek ez az a játék :) Csak már több éve volt és gyorsan felejtek :)
2010. jún. 19. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:
á nekem is megvolt dde letöröltem és miután kellett nem tudtam mi az és 2napig bújtam a netet míg a gép kidotra a keresésemhez hasonló dolgokat:)
2010. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!