Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt hogyan tudnám megszerezni...

Ezt hogyan tudnám megszerezni az Assasin's Creed 2-ben?

Figyelt kérdés

Láttam videókon hogy már nem fehér hanem fekete ruhánk lesz..a videón már az 53-as küldinél fekete ruhája volt.én már közel a 70. küldetésnél járok és nekem még mindig nincs meg hogy tudnám megszerezni?


itt a vidi: http://www.youtube.com/watch?v=q6Xrr0Hc7LE


2010. jún. 18. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
am nemtudom ez mennyit számít de nekem a SKIDROW verzió van meg
2010. jún. 18. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy Xboxra vagy PSre is megszerezheted :D

Találd meg az összes assassin tomb-ot és menj utánna a villádba, ahol van agy lejáró a föld alá, ott van.

2010. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ez az Altair által készített páncél, ha jól emlékszem Mario még le is visz az alagútba a villa alatt, amikor beköltözöl a villába. A rácsokhoz a kulcsok meg az assassins tombokban van, mindig az utolsó szobában, a sírokban.
2010. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az addigi válaszokat több nem is kell.Am már megvan.A játékot már ki is akasztottam:D
2010. jún. 20. 08:23
 5/5 A kérdező kommentje:

eddigi*


és kaptatok egy zöld kezet

2010. jún. 20. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!