Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Vice City főhősének...

GTA Vice City főhősének szinkronszínésze?

Figyelt kérdés
Ray Liotta adja a Tommy Vercettinek a hangját. Ez mind szép és jó,én csak arra vagyok kíváncsi hogy hogy nem interjúvolták meg hogy milyen volt adni a főhős hangját vagy bármi ilyesmi ? az összes gta-s főhős szinkronszínészéről van videó ahol valamit kérdeznek tőle a játékkal kapcsolatban stb. Ray Liottáról semmi.Nem akart erről nyilatkozna vagy mi lehet az oka ? kíváncsi lennék pedig hogy milyen volt az ő szemszögéből az egyik legemlékezetesebb játéknak a főhősét szinkronizálni. Valaki tud valami hogy a miért nincs semmi +információ vele és a játékkal kapcsolatba ?

2018. júl. 4. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Danny Trejo meg a kolumbiai csávót szinkronizálta a játékban, ő vele sem készült nagyon interjú ha jól emlékszem

szerintem Liottát különösebben nem foglalkoztatta a dolog, megkapta a pénzét és kész

2018. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Találtam neked egy angol cikket vele, egy IGN interjú:

[link]

2018. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a cikket :D Jó volt egy kicsit utána járni hogy milyen is volt neki ez. Bár tényleg sokat nem szólt a játék terén. Olyat is olvastam hogy a Rockstarral pereskedett is mivel a GTA SA The Introduction című kis filmnél mikor Rosenberg telefonál(Tommyt hívja) beszélnie kellett volna de nem adta 100%-ba Tommy hangját.
2018. júl. 4. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem adta a hangját, kilépett a Rockstar-ból, mivel úgy érezte nem fizetik meg a munkát, amit beletesz a szinkronba, pedig úgy volt, hogy a San Andreas főhőse is ő lesz. Épp csak a Rockstar nem volt hajlandó megfizetni. Sajnálom hogy nem lett úgy, mérhetetlenül jobb játék lett volna Tommy Vercettivel, gettó nélkül...

Az Introduction-ben Tommy titkárnője veszi fel a telefont, ő maga nem szól bele.

2018. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ray Liotta
2021. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodjon békében...
2022. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!