Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem egyre kevesebb...

Csak szerintem egyre kevesebb a minőségi játék mostanában?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak a fejlesztők kezdenek kiégni, vagy ez csak egy ilyen időszak, de most már ahogy látom, hatalmas dömpingje van a folytatásoknak, és nagyon kevés az eredetiség a játékokban. Régen ott volt az arma, cod, GTA, Total War, red alert sorozat, most egyedül amit várok, az a BF V, illetve a dead island 2, payday 3, meg az új mount and blade, na de ezek ki tudja, mikor jelennek meg. Jól látom, hogy a minőségi játékok PS4-re költöztek?

2018. jún. 22. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Jol latod. Ott ugyanis fizetnek erte, nem torrenten szerzik be. Te sem dolgozol ingyen.
2018. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 meszike91 ***** válasza:
40%

A torrentnek ehhez semmi köze, így is hatalmas összegeket kaszálnak a kiadók a különféle skineken és ládákon.


Inkább arról van szó, hogy a nagy kiadók nem mernek kockáztatni. Inkább a biztosra mennek, ezért nem nagyon újítanak. Továbbá próbálnak egyszerű játékokat gyártani, amiben könnyen lehet az embernek az elején is sikerélménye.


Az összetett játékokban a játékos az elején senki volna, mert még nem ismerné a játék összes fortélyát. Így viszont nem kapna azonnal pozitív visszaigazolást, hogy mekkora f***a gyerek is ő. Tehát elégedetlen lesz és nem játszik majd a játékkal, ami nem jó mert nem fog skineket venni.

2018. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem igaz. Rengeteg jó játék jelenik meg, de amíg PC-re van kismillió, amiben persze sok a szemét is, ezért úgy látod, hogy PC-re sok rossz játék jön. Konzol exkluzív játékok sokkal ritkábbak, ezért jobban kiemelkedik egy két jó játék. Minnél több játék, annál több szemét.

Mondjuk én az általad felsorolt játékok felét nem nevezném jó minőségűnek, de ez ízlés kérdése is.

2018. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A mostani E3-on bemutatott játéknak többsége brutál lesz elvileg, mármint ami kiderült némelyikből.

(division, METRO,RAGE 2, TES VI -> igaz még soká., Last of Us, Wolfeinstein Youngblood, Cyberpunk, Dying Light 2, Starfield, Fallout, Devil May Cry5, Just Cause 4, We happy Few, Forza horizon 4,WoW BFA.) És még tudnék mit sorolni... Szóval én nem fogok unatkozni, habár pénzt azt jó sokat fogok elkölteni játékokra :D

2018. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, csak szerinted. Hihetetlen mennyiségű minőségi játék jelenik meg, legfeljebb nem hallotok róluk.
2018. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A dead island 2 soha nem fog megjelenni
2018. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon bénák pl a Metal Gear Survive vagy a Mass Effect Andromeda annyira kaki hogy inkább nem beszélünk róla de pl az új God of Wartól meg mindenki elélvezett, jönnek még ki jó játékok, inkább az eddig jó (vagy okés, elviselhető) franchise-ok mennek lejjebb, az AC pl szinte egybeforrt a többszörös bőrlehúzás (rosszul kivitelezett) fogalmával.
2018. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 és kihagyja a Death Stranding-et, hát eszem megáll :D
2018. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó, hát az nem jutott eszembe hirtelen :D Tényleg sok van :D
2018. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!