Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Bioshock 2/Infinite jobb...

A Bioshock 2/Infinite jobb mint az első Bioshock?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hete megvettem a Bioshock Collectiont, de sajnos az első rész egyáltalán nem jön be. Már kb. 14 órát beleöltem, de ennek a fele csak azért történt meg, mert bántott hogy megvettem, és nem tetszik. Nagyon unom, rettenetesen. Az atmoszféra és a hangulat NAGYON TETSZIK, de a játékmenet rettenet repetitív, és a lövöldözés is nagyon gyenge, gagyi. (Még mielőtt valaki belekötne, nem baj hogy 2007-es játék, a FEAR meg 2005-ös, és az tökéletes volt gunplay terén)


2018. jún. 6. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz.
2018. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Bioshock 2 teljesen ugyan az. Az Infinite-nél pedig több energiát fektettek a történet elmesélésére, mint a játékmenetre. De én imádom mindegyik részét.
2018. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1: Mármint a 2. rész. Az Infinite meg egy gyönyörű csőjáték.
2018. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
1-2 szinte ugyanaz, infinite az, emelyik már valamivel többet nyújt.
2018. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Az Infinitte még kevesebb lehetőséget nyújt játékmenet terén, ráadásul sokkal inkább csőjáték. Viszont a sztori nagyon jó lett (szerintem).
2018. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kevesebbet nyújt játékmenet terén? Hát ez az első is olyan monoton, hogy feladtam, pedig már csak 3 pálya maradt hátra. Gyakorlatilag csak lőni kell meg lootolni, semmi változatosság nincs benne. Nah mind1, így jártam. :(
2018. jún. 6. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Pedidg pont, hogy többet ad mint az Infinite, ott már csapdákat se lehet állítani, sokkal lineárisabb, puzzle elemek sincsenek benne, mész egyenesen előre, megtisztítod az adott területet, majd irány tovább a következő szakasz, több ending sincs, a döntédeink nem befolyásolnak semmit.
2018. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudome gyébként mi kéne változatosság egy FPS-be a plazmidok így is eléggé megdobják a dolgokat, mármint remekül ki lehet használni őket, akár a környezettel összedolgozva. :)
2018. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 Egyébként nem a játékkal van a gond, bőven azon FPS-ek között van, ami nem egy mész és lősz kategória, legalábbis az 1-2. Egyszerűen nem a te játékod/műfajod.


Én se vagyok oda az ilyesfajta játékokért, nem az én műfajom a lövöldék, de a Bioshock pont bejön.

2018. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 marko93 válasza:
31%
Bioshock első két részt ajánlom mert nagyon jó Storyorientál játék. Az áttörő siker a Bioshock Infinite melyhez talán nincs is hozzáfogható a játék piacon főleg egyedi története szempontjából.Ajánlom :) Üdv.
2018. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!