Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játékokat ajáljatnátok? :...

Jó játékokat ajáljatnátok? : Jó grafika, Élvezetes játékmenet, újrajátszhatóság, (nem olyan fontos de hosszú legyen) jó multi (nem muszály annyira)

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Gta 4

Cod modern warfare 2

2010. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-Just Cause 2. Tuti szórakozás :D

-Risen. Ha szereted az rpg-t.

-Devil May Cry 3-4. Hent a javából.:D

-Unreal Tournament 3.

-Gears of War. Egyik kedvenc játékom.

2010. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom a F.E.A.R.-t, és a S.T.A.L.K.E.R. összes részét, remek grafikai motor és kivitelezés, egyes helyeken baromi ijesztőek, rengeteg fegyver és küldetés, tehát ezeket nem unod meg egy hét alatt.

A GTA4-be én az első végigjátszás után, egy hét alatt beleuntam, a CoD MW2 multijáról pedig egy gamer oldalról másolok be egy leírást:

"Igen, tudjuk, hogy egy pár hete még áradoztunk a Modern Warfare 2 multijáról..De valójában, már 10 napja nem játszottunk vele, mert rájöttünk, hogy egy kultúrálatlan összevisszaság az egész MP..Így összefoglaltuk néhány pontba, miért is untuk meg teljesen a játékot.


1.: Az IWnet: Már korábban is említettük, hogy ez a rendszer egy kalap szarral egyenlő. [igen a bejegyzésben nem lesz cnezúra] Miért? A borzalmas ping miatt elsősorban, ami miatt, ha egy kicsit többen, ergo kb. 70 000-nél többen játszanak online, akkor minden lobbyban host-lag van, ami elviselhetetlen. Aztán ugye ez a csodás platform allergiás a nagyobb partykra, így egy olyan 5-6 személyes társasággal már művészet egy lobbyra felcsatlakozni. Vagy ledobja a fél lobbyt, vagy külön lobbyba adja be a játékosokat, etc. etc.. Szóval..Ez egy anomália.. Pont.


2.: A Steam: Igen, a csodás Steam. Eme rendszerrel nekünk sokáig semmi bajunk nem volt..Ugye mi ezen keresztül beszéltünk egymással voice chat-en, [azért, mert skype-unk nincs, a TS-em meg elbaszódott] és semmi baj nem volt vele..Aztán az utóbbi időkben rászokott arra, hogy megnémul, és hiába ordít az egyik a mikrofonba, a msáik ne hallja..Ilenykor, annak akinek néma, restartolnia kell az egészet. Aztán a csodás Anti-Cheat rendszer. Elvileg a Steam arra lenne, hogy lebannolja a hackereket, ám ezt még semmilyen véletlen ellenére sen csinálja meg..Az ingyenes hétvégéken, sok alacsony rangú, törtes gyereknek az az első, hogy leszed egy 10th prestige, lvl70-es hacket, majd a wh-t, és az aimbot-ot, had szívjon a többi player..És ennek nincs semmi következménye..Már odáig fajult, hogy hackelt lobbyk, és ehhez hasonló finomságok vannak a PC-s verzión.


3.: A spawn system: Nah, hát ez az MW2-ben egy külön fogalom..Annyira elcsezték, hogy az már törvénybe ütközik..Egy kisebb mapon, [pl. Scrapyard] gyakori esemény, hogy a lelőtt ellenfél 5 másodperc után ismét ott van a seggedben egy shotgunnal ,és vígan lelő..Vagy Domintaionben az igazi apokalipszis az, ha elfoglaljuk az A-t, és a B-t, vagy a B-t, és a C-t, így az ellenfél folyton ugyanoda spawnol, és csak le kell őket darálni..Most ha ez veled történik meg? Mondanom se kell.Borzalmas..


4.: Bunkó player-társadalom: Jó..Tudjuk, hogy ezt most panaszkodásnak fogjátok venni, de egyszerűen borzalom, milyen idegesítő játékosok vannak MW2-n..Pl. egy híres lowkodási módszer: One Man Army, Danger Close, Ninja, és egy gl-es gépkarabély..Fogja kilövi a két gl-t, one man army, visszavált ugyanarra a class-ra, és gl-zik megint..És így szivatja a többi játékost. Egyébként a gl [gránátvető, NooBTuBe] használta már, már általános az MW2-ben, mivel nincsnek adminok , akik az ilyen fegyókat letiltanák a szerverekről..Ugye CoD4-en, jobb körökben, nincs olyan, hogy NooBTuBer társadalom. Aztán a Nuke-Boosterek, akik elmennek a pálya egy rejtett zugához, és ott az egyik lerak egy Tactical Insertion-t, a másik meg megöli 25-ször, és így nukeolnak..No Comment..


5.: A random map-rendszer: Ezt is eléggé elbaszták..Van olyan, sőt legtöbbször így van, hogy úgy kb. 3-4 mapot nyomat egész nap, és van olyan, hogy egy pályán nem is mész akár egy hétig is..Például, legutóbb amikor játszottam, megjegyeztem, tizenkéstszer (!) mentem az Afghan nevű mapon..Már a könyökömön jött ki.."

2010. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mass Effect 1-2, multi ugyan nincs, és az egynek nem is a legjobb a grafikája, de egy 2007-2008-as játékhoz képest kiváló. Dragon Age: Origins, a grafika itt se nagy szám, de szerintem nagy az újrajátszhatósági faktor, multi itt sincs. Én még negyedszerre is találtam új dolgot a játékban. Aztán, Batman Arkham Asylum, nagyon jó játék, nem csak Batman rajongóknak, ugyan multi itt sincs. Hirtelen ennyi jutott eszembe, amit még nem soroltak fel.
2010. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Far cry 2

S.T.A.L.K.E.R. clar sky és a call of pripyat

GTA 4 Episodes from liberty city

Metro 2033

Terminator Salvation

mirror's Edge

Assassins creed 1-2

Cod 6

prince of persia 4

need for speed undercover

battlefield: Bad company 2

Gears of war

Grid

Call of juarez bound in blood

Splinter cell double agent és conviction

2010. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbi leírásból kimaradt a S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl ami a legjobb STALKER, szerintem.
2010. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A shadow of Chernobil a legszarabb és ezt mindenki tudja.
2010. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!