Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani jó mmorpg...

Tudnátok mondani jó mmorpg játékokat?

Figyelt kérdés
Régen nagy metin2 játékos voltam, sok szervert kipróbáltam ahhoz hasonló játékot keresek. Legyen nyilván modernebb, ne kihalt, sok játékos, élvezetes, pvp, pvm, ha nem is magyar szerver, de legyenek benne magyarok, s a játék is menjen magyarul.

2018. ápr. 29. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen mmo nem letezik. Tul nagyok az igenyeid, pedig az mmo piac kihalo felben van.
2018. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a magyar nyelvet es van nehány...
2018. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2 - de felejtsd el a magyar nyelvet.


2018-at írunk, nem hiszem, hogy nem beszélsz valami egyéb nyelven...

2018. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fotoszintézis ***** válasza:

Blade and soul - én ebben az mmorpg-ben láttam eddig a legtöbb magyart.

Black desert- talán ebbek az mmorpg-bek hasonlít legjobban a harc a metin 2-höz.


Olyan nincs ami jó, modern, és magyar nyelvű. A magyar nyelv lassan teljesen eltűnik már a játékokból.

2018. ápr. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nagy metin2 játékos voltam"

"legyenek benne magyarok"

"játék is menjen magyarul"


Minden lehetőséget megtagadtál, hogy jó játékokat ajánlanak.

2018. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyarítás vagy választható magyar nyelv nem nem nagyon van MMO-ban. Vagy legalábbis a nagyobbak nem adnak túl sok extra nyelvet. Túl kicsik vagyunk.


Az előzőhöz: kimaradt a végső vágás ami abszolút kizárná az összes maradék MMO-t: legyen ingyenes. Ha ez is elvárás, akkor garantáltan "üreshalmaz" a megoldás. :)


Új MMO-ként early access-ben jön hónap végén a Bless Online. Kicsit átszabott, nem ingyenes (hálistennek). Viszonylag sok magyar lesz és lesz magyar guild is elvileg... 2-3 minimum. A játék biztos muris lesz eleinte. Sok játékos, PvP és OvE is van benne, meg minden olyasmi ami a standard MMO-kban általánosan megvan. Az üzleti modell, meg ugyan ad némi "fizetett" előnyt - havi díjas extra szolgáltatást, de a meglévők közt (ha nem hazudnak) az egyik legelfogadhatóbb lesz. Majd meglátjuk. 28-án indul a nagyobb pakkok gazdáinak, 30-án a "normál" (olcsóbb) előfizetői pakkosoknak.

2018. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!