Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Infinite Aion (priv. Sz. )...

Infinite Aion (priv. Sz. ) használható NCsoft Launcher nélkül? [bővebben lent]

Figyelt kérdés

1. Letöltöttem torrentről egy 1.5.1.11 teljes klienset, amire azt mondták, elég, ha kitömörítem valahova, belerakom a privát szerver launcher fájlt. Ez így nem működött. Mindenféle hibakódot kiírt.

2. Letöltöttem, ahogy írták az oldalon, NCsoft Launcherjét, hogy legyen repair, és patchelhessek 1.9-re, de szerinte nem volt telepítve a játék, és elkezdte letölteni... Viszont többedszerre is megszakadt. Ezért inkább kerestem egy 1.9.0.1 full installert.

3. Most töltöm. Egy .zip fájl. Ezt csak telepítenem kell, beleraknom az Infinite launcherjét és már megy is? [kihagyva az NCsoft izét...]


Valaki elmagyarázná, hogy jelenlegi 1.9 supportnál, ha még nincs kliensem, hogyan kéne eljárnom, letöltés-install-AionLauncher szintjén? Lépésről lépésre.


2010. jún. 13. 13:28
 1/4 anonim válasza:

Hát figyelj :D


ugy hogy letőltöd az NCSoft launchert az leszedi neked a játékot fel is patcheli aztán felmész infi oldalára ott a fómumra regisztrálsz egy accot letőltöd az infinite launchert az neked repairol egy dll fájlt aztán infi launcher-ben katt a launchra elindul a játék beirod az accod csinálsz karit és élvezed a gamet xD

2010. júl. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áh, kösz. végülis befuccsolt a NCsoft letöltése. :D de megoldottam.
2010. júl. 20. 17:23
 3/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémád mint neked... Hogyan oldottad meg?
2011. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már régóta nem játszom, így nem vagyok naprakész. Meg aztán... egy haverom tette fel és üzemelte be, nem tudom, hogy sikerült neki. :(
2011. aug. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!