Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a The Sims 2-nek?

Mi a baja a The Sims 2-nek?

Figyelt kérdés

Letöltöttem, telepítettem és elindult, működött rendesen, de amikor újraindítottam a gépet kiírta, hogy "Kérem ellenőrizze, hogy a The Sims 2: Egyetem lemez a meghajtóban van"...

Azóta nem indul el vagy ha nagy nagy nehezem mégis kiírja, hogy Hiba! vagy vmi ilyesmit. Az újratelepítést már próbáltam, de nem használt...


2010. jún. 13. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Meg crack-elted? Mert akkor szokott ez lenni ha nincs crack. Ha még nem akkor küldhetek torrentmeghívót ott biztos h van fenn.
2010. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ : )

A játékkal együtt letöltöttem crack-et is csak nem tudom hogyan kell használni. Most utánaolvastam és csak annyi h bemásolom oda ahová mentettem a játékot? ( c:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2\ )

2010. jún. 13. 13:54
 3/4 anonim válasza:
igen, abba a mappába kell másolni ahol a játék indító fájlja van, meg fogja kérdezni h felülírod e, rákell klikkelni az igenre és ennyi.:D
2010. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!! :D

Már működik rendesen :)

2010. jún. 13. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!