Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » F. E. A. R. -t megéri megvenni?

F. E. A. R. -t megéri megvenni?

Figyelt kérdés
1000Ft lenne a Gold Ed. 2000 házhozszálítással. Pénzügyileg megérné, csak nem tudom hogy mire számithatok :D egyszer játszottam a FEAR2 demójával 5 percet. szóval. a FEAR mennyivel beszaratósabb mint pl a Dead Space? kik ellen kell harcolni? és milyen maga a játék? :)
2010. jún. 12. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek megvan a Fear 1-2. Megnéztem, a gameplay-ét. Elég ijesztő, sztem Kör koppintás. A sztori vmi olyasmi, h egy katonával vagy és meg kell ölni egy kiscsajt(?), aki gonosz v mi...
2010. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a sztorit azt tudom :D a gamestarban van most a F3AR és leirják h mi is az alapsztori :) de a válasszal nemjutottam többre :D csak arra h eléggé ijesztő :D és akkor számithatok valamire :) szóval :D megveszem :D
2010. jún. 12. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem féltem a F. E. A. R. játszása közben pedig mindenki azt rinyálja, hogy mennyire ijesztő. Engem egy átlagos kommandósjátékra emlékeztetett, ha félni akarsz, a Doom 3-at ajánlom. A F. E. A. R. 2 pedig még gagyibb mint az első rész.
2010. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg!Toltsd le,ingyen van,es hamarabb lejon mintha haszhoz szalittatnád!
2010. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!