Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mai fiatalok körében is...

A mai fiatalok körében is olyan elterjedt a GTA San Andreas mint régen volt?

Figyelt kérdés

Emlékszem amikor megjelent még nem is volt otthon internetünk, suliban húztuk le a játékot, aztán mindenkinek égettük DVD-re.

A mostani fiatalok körében is közkedvelt ez a játék?



2018. ápr. 9. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. De a GTA Online még igen.
2018. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öcsém még tolja gépen, nem online.
2018. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron 2 hónap alatt végigtoltam a GTA SA-t,VC-t és III-t,ebben a sorrendben,igaz csak mert begipszelve jobb dolgot nem tudtam tenni,illetve az V nem megy a gépemen sajna
2018. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz fiatal alatt? Ha az általános iskolás gyerekekre gondolsz, akkor nem hiszem, ők már a GTA V generációja.
2018. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Én elítélem a GTA 5-özös velem egykorú éretlen, hülye gyerekeket. A játékkal nincs bajom de idegesítő hogy mindig arról pofáznak hogy ők bent voltak a strip club privát szobájában... Én még mindig imádom a san andreast 5 évesen mindig néztem ahogyan a nagybátyám játszik vele aztán később lett is rá lehetőségem hogy játszak vele. 12/F
2018. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért még ma is sokan játszanak a San Andreassal. Szerintem sok fiatal is nyomja még (többek között én is).

Az a játék egy legenda, még szép.hogy játszanak vele.

2019. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!