Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasins Creed 2 problémaval...

Assasins Creed 2 problémaval tudtok-e nekem segíteni?

Figyelt kérdés

A Ace Up My Sleeve résznél, amikor Leonardo megjavítja a pengét, "megáll" a játék. Nem fagy le, ugyanis a menü elérhető lesz, és a fegyvert is tudom váltani, de az animáció sehogy sem akar tovább indulni.

Ha volt ien probléma, hogyan sikerült megoldanotok?


2010. jún. 12. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:

megkell nyomni egy gombot ha jól tudom. az próbáld meg az

1-et ha nem jó a 2-est ha az se jó a 3-ast

2010. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sorry elírtam:


megkell nyomni egy gombot ha jól tudom. próbáld meg az

1-et ha nem jó a 2-est ha az se jó a 3-ast

2010. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A gombot megnyomom (átváltás a pengére) de viszont épp akkor áll meg. Próbáltam úgy is, hogy nem nyomok meg semmit de akkor is ugyanez.

Megpróbálok egy DX9 és grafkártya frissítést (amiben nem reménykedek, de más nem jut eszembe :D).Esetleg még felbontás levétele...

Köszönöm a választ, várom a továbbiakat.

2010. jún. 12. 07:51
 4/5 A kérdező kommentje:

Már megoldottam a problémát.

A hiba nem szoftver vagy hardver hibából adódott, hanem a felhasználó hülyeségéből :D

2010. jún. 12. 16:50
 5/5 ütemzsiráf válasza:
ha egyéni hiba akkor írd már le hogy mit csináltál, mert vagyok olyan bamba, hogy én sem jövök rá... :DDD
2012. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!