Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a san andreasban...

Hogyan kell a san andreasban barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Már a prostikra rájöttem hogyan szállnak be, de úgy tudom bnőt is lehet szerezni.Letöltöttem egy olyan módot, ahol mutatja azt is, amikor sexelnek. Azt is mondjátok el légyszi, h hogyan aktiváljam a módot.Köszönöm.
2010. jún. 10. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Az első csajt egy küldiben kapod amikor valami tűz volt.
2010. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
A többit meg kell találnod!Az egyikük pl.a fierroi autósiskola irodájában van.
2010. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
meg kapsz egyet majd las venturasban is alapból. de van egy los santos szigetén az egyik vidéki faluban (talán montgomery) az ammunation tetején.
2010. jún. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző kommentelő majdnem mindent elmondott. De azért tudok adni jó pár tanácsot. Egyszerre több csajt ne tarts mer megtudják, és otthagynak. Szerintem arra a csajra koncentrálj ami LS -ben van közel a házadból(amit kimentessz a házból). Ez után CSAK RÁ áldozd a játékodat. Menny a háza elé és várj amíg lessz ott egy piros aura mint a küldiknél. Ez után szerezz egy autót(a legjobb ha limót vagy sportkocsit. De ha avval jössz az tuti és akk nem kell szerezni) És vidd el egy jót étterembe. (nem minden étterem jó ,van amilyik rosszúl hat.) A közeli kocsma a leggjobb xD (aztán ahogy mennek a dolgok majd táncólni is kell vele és végül szex is lessz.) Apropó amíg a csajra vársz jó ha beírod ezt a kódot:YSOHNUL aztán amint lessz aura kikacsolod (újra beírod)
2010. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!