Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tesómmal gyűjtjük a Pokemon...

Tesómmal gyűjtjük a Pokemon tazokat. Ti nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 23:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Én szerintem kidobtam őket, pedig nagyon szerettem őket. Az első, emlékszem, egy Nidoran hím volt, de akkor még csak lestem hogy ez mi egyáltalán. Aztán kezdtem nézni a sorozatot, azóta imádom. Pedig ez vagy 10 éve volt.


Hát igen, vannak akik soha az életben nem fognak felnőni.:)

2011. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nekem is volt két teli tazó tartó. Fele még meg van talán. A gond csak az volt hogy híztam tőle vagy 10 kilót:D Soványból puhos kis hülye gyerek lettem.

Azt nem tudja valaki véletlenül hogy Magyarországon mikortól lehetett gyűjteni?

2011. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Hát, 2001 van rájuk írva, úgyhogy gyanítom, '01-től, de nekem inkább '00 rémlik.


Na egyébként amióta írtam (vagy 3 hónapja), újra elkezdtem őket gyűjteni. Egészen megdöbbentő, hogy hányaknak milyen nagy kollekciója van még mindig. Ahhoz képest, összeszedni az összeset, jóformán lehetetlen, Duo Tazókat pl. szinte nem is találok sehol, senkinél, legalábbis matricával együtt nem...:(


Akinek van felesleges Tazója, és ideadná ingyen, az írjon egész nyugodtan! Szép álom, tudom (bár van pár cuccom cserébe, nem csak Tazo, sőt, Tazókat nem is szívesen cserélnék).

2011. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nyugi,én most kezdtem el gyűjteni :D
2013. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én sajnos azóta sem találtam meg a régi gyűjteményem, pedig volt minden, még 3D-s dolgok is. (Nem matrica, hanem ilyen műanyag, kör alakú dolog.) Istenem, pedig emlékszem, amikor egyszer pár méterről megláttam az utolsó Pokémon rágós dobozt (annak a tetején volt ez a nagy 3dimenziós cucc), és pont Pikachu volt rajta, amit ha más szögből néztél Rájcsuvá (isten tudja, hogy kell rendesen leírni :D), változott. Ez egy ilyen büféasztal volt egy rendezvényen, és egy szűk kis ajtóban, egy sorban lehetett bemenni, és mindenki vette a belépőt, én pedig meg voltam már bolondulva, és rohantam be a Pikacsuért, ordítottam az asszonynak, hogy megveszem és tegye félre nekem! :D Mindenki hülyének nézett, de szerencsére csak felnőttek voltak előttem, a többi gyerek hátul volt, így az enyém lett. Barátnőm is megharagudott (irigykedett), amikor meglátta azt az aranyos Pikachut! :DDDDD


Egyébként szerintem is lehet gyűjteni most is, talán később még nem csak eszmei, de anyagi értékkel is rendelkezhet majd egy komoly gyűjtemény. Nálunk még nincsen nagy hagyománya az aukcióknak, licitálásnak, de Amerikában például sokan vásárolnak ilyesmit (nem Pokémont, csak a gyerekkorukból származó dolgokat, amire alapvetően nem lenne szükségük, mégis szép emlékeket idéznek bennük és kiteszik dísznek, vagy megmutatják a gyereküknek, unokáknak), szóval szerintem jó hobbi lehet ez is. :)

2013. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!