Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy régebbi PC játék de...

Van egy régebbi PC játék de nem emlékszem a nevére, a neten megpróbáltam rá keresni de nem sikerült megtalálnom! Mi lehet a neve ennek a játéknak?

Figyelt kérdés
Szóval ez egy sci fi stratégiai játék de nem bázis építős. Olyasmi mint a Robin Hood Legend of Sherwood. AZ introban az van, hogy lezuhan (vagy a holdon vagy egy másik bolygón) egy kisebb meteorit, amiből idegen/idegenek jönnek ki és rátámadnak az őrökre. Az adott pályán kell adott karakterekkel végig menni. Van benne egy kis túlélő elem is. Ha valakinek ismerős akkor akkor írjon. Vagy, hogy van e mód rá, hogy rá találjak. Kerestem Gog-on is de ott sem találtam.

2018. febr. 27. 09:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!