Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2-höz trade hack létezik?...

Metin2-höz trade hack létezik? Ha igen, honnan lehet leszedni?

Figyelt kérdés
ha igen, valaki használta is már?
2010. jún. 7. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
na figyelj nem kell még több hekker szal sztem senki nem fog adni szal baxhatod
2010. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

xd a kérdés tárgytalan megvan a progi csomo cucot nyultam már le többb feketevas vértet is .fms+9 rib+9 stb..xd

na ak ki baszhasa??

2010. jún. 8. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
hát gratula... mi éljük az életünket, te meg recskázhatsz az összelopott virtuális cuccaidra.. :P
2010. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szija!


Ha te már tényleg használtál trade hacket akkor kérlek küldj egy e-mail-t és léci magyarázd el nekem LÉCI :DD

Köcci előre is, a barátnőm e-mail-ére küld. És ő majd szol nekem, ramessz@citromail.hu

Előre is köcce ha fel tudnád venni velem a kapcsot ^^ köcci pusza

2010. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*****

nesztek :D nyugodtan mennyetek rá, nem vírusos, nem szedi szét a gépeteket stb... és a jelszó feltöréséhez sok sikert^^ tőlem ne kérje senki, mert nem adom meg!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ramessz@citromail.hu?

Na figyi jobb lesz ha leszállsz rólam..

már mondtam máskor is Vivien, engem hagyj ki végre a hülye virtuális játék függőségeidből

kössz -.-


UI: ne küldjön senki semmit arra az e-mail-ra, nem az övé :@

2011. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tréd hack nincsen csak átverés de Multihack Van!!!!! [link] itt egY multihack minden van benne flish bot is gyors szaladás gyors utés meg ninja nak harcos ütés lóról meg egy csomo minden van benne tölcsétek leirtam mindent a oldarla FELELOSSÉGET NEM VALLALOK!!!!!! DE amugy ötös csillagos a hacker vagyis a legjobb minden szeróra jó
2013. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
istenem micsoda hekker csicska bagázs ez -.-" ezt hívják úgy hogy nem tudtok tisztességesen játszani... egytől eggyig büszkék lehettek magatokra -.-" (tisztelet a kivételnek...(kivételekhez az antihekkerek tartoznak)
2013. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Trade Hack létezik!!!!

Csak hát nehéz megcsinálni és sok pénz van benne szóval ingyen csak úgy nem fogsz kapni.

Én is kerestem már a tradehack után de kb. ezt találtam amit leírtam.

Már abba hagytam a metint és pontosan ez miatt a hack miatt mert nagyon megcsupaszítottak ezzel a hackel.

Ne hackelj szerintem ne legyél tisztességtelen

2014. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!