Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlnátok nekem egy jófajta...

Ajánlnátok nekem egy jófajta RPG-t, vagy MMORPG-t?

Figyelt kérdés

Szóval az a gond, hogy Baldur's Gate saga óta nem találtam semmi jót.

Valami sötétebb hangulatú kellene, olyan igazi középkoros.

Hányásom van az MMO-któl. Sok selyemfiú, meg a karaktereken alig van ruha, miközben sárkányokat ölnek -10000 fokban. Minden második karakter kezében lángoló kard fityeg, meg sárkányon utazik.

Egyetlen eddigi jó MMO az Anarchy Online, de hát ugye az sem középkor.

Tehát tudtok ajánlani, valami mocskos, büdös, vérbeli setét középkoros játékot már végre?:)


2010. jún. 6. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy új legyen az a játék, és szeretted a Baldur's Gate-et, akkor ott van a harcorientáltabb változata, az Icewind Dale, ennek két része van. A Lionheart is egész jó, de az örök kedvenc a Planescape: Torment nevű, elég komor hangulatú CRPG.
2010. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


IWD-t és Tormentet ismerem. Nagyon jók:)

Az lemaradt a leírásból ,hogy multi is kellene bele, mert barátnőmmel játszanék.


Lionheart viszont nem ismerős. Még életemben nem láttam, úgyhogy kipróbálom, köszi!


Az Arcanum az milyen? Az is hasonló?


Még a Gyűrűk Ura onlinere lennék kíváncsi (mert ingyenes lesz).

2010. jún. 6. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Az Arcanum is jó, csak kell hozzá egy hangulat. Sok érdekes, új dolog van benne, pl döntés a technológiai és mágikus ágazatok között. A kettő kizárja egymást, és mágusként a feltalálók, tudósok utálni fognak, az ilyen üzletekben több pénzt kérnek el, vagy eleve ki sem szolgálnak. Vonaton se nagyon utazhatsz, merthogy elrontanád a gépezetet :D
2010. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mókás:) Majd azt is kipróbálom.


Köszi!

2010. jún. 6. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Obliviont javaslom! Nagyon jó RPG, középkor játszódik, nagyon sok mellékküldetés van benne, jó a történet. Ezen kívül a Dragon Age, ami nekem tetszett még, és megfelel a "kritériumoknak". Remélem nem baj hogy nem csak egy jófajtát írtam :)
2010. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oblivion nagyon-nagyon nem felel meg a kritériumaimnak (viszont Morrowind az isten!). Dragon Aget próbáltam, de nem lett a kedvencem:S


Azért köszi!

2010. jún. 7. 09:22
 7/11 anonim ***** válasza:
A Morrowindnél jobbat, úgysem találsz.:)
2010. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából már találtam (BAldur's Gate), de mindkettőt kijátszottam már néhányszor.
2010. jún. 9. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg Ghotic-ot ismered? Mai napig az egyik kedvenc játékom.
2010. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Gothic második része nagyon tetszett. A többi igazából nem.


Two Worlds sem igazán jön be.


Azért köszi!

2010. jún. 9. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!