Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok Steamen a...

Miért nem tudok Steamen a raktáramból TF2 tárgyakat eladni?

Figyelt kérdés

52 cucc van a raktáramba, vannak amik teljesítményért kaptam, és vannak amiket játékban. Miért nem tudom Steam piacon eladni, azokat amelyeket játékban kaptam?

Kell hozzá az a prémium, ami nem csak 50 helyet ad a játékban, és akkor elérhetővé válik az eladás?


2018. febr. 1. 00:25
 1/5 gnoomage ***** válasza:

1. Valamit venned kell előtte a Steamen, hogy te is tudj kereskedni.

2. A teljesítményért kapott cuccokat nagy része nem eladható, csak ha azt tényleges random kaptad.

2018. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A teljes steam funkciók eléréséhez minimum 5 eurót kell összesen fizetned a steam rendszerén keresztül. Ez lehet játék vásárlás, ajándék vásárlás, pénztárca feltöltés.

A legegyszerűbb a pénztárca, mert ott a legkisebb összeg 5 euro. Az összegek összeadódnak, pl veszel egy játékot 3 euróért meg egy ajándékot 2 euróért, akkor megvan az 5 eurós keret, használhatod a piacot, közösséget stb.


Mivel fontos, hogy a steamen keresztül kell elkölteni, ezért a kulccsal aktivált kódok nem játszanak. Hiába van 5db 60 eurós játék a fiókodon, ha az mind kóddal/kulccsal lett aktiválva, az 0 euró steamen keresztül, vagyis a piac továbbra is zárva marad.


Ugyan úgy zárva marad, ha nem éred el az 5 eurós összeget, hiába veszel te 20 játékot steamen keresztül, ha az összértékük nem haladja meg az 5 eruót.


Ez a védelem a scammerek miatt van bent.


További 1 hónapos piac kereskedési lassítás van a dolgaidon, ha nincs steam guardod (mobil/tablet két szintű ellenőrzés), hiába cseréled, majd 1 hónap múlva lesz belőle valami.

2018. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

10 euró van jelenleg a pénztárcán. Más cuccokat tudok a piacra dobni pl Dota 2 cuccok, Payday 2 skinek stb.

Csak a TF2-vel vannak a problémák. Nagy részét igen, teljesítményért kaptam, de vannak amiket nem. De ezeket sem tudom eladni.

Raktáram ha megnézem akkor a szűrőknél be lehet állítani, hogy milyen cuccok jöjjenek ki. Van olyan, hogy Csak cserélhető, értékesíthető. De csak olyan lehetőséget ír, hogy "Nem cserélhető".

2018. febr. 1. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem cserélhető, akkor nem tudod eladni se cserélni, illetve a csak cserélhető azt jelenti, hogy megnyitsz egy csere ablakot egy ismerőssel és ő is berakja a dolgait meg te is, de azt a piacon nem lehet eladni, mert akkor van egy Eladható jelző is.
2018. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gnoomage ***** válasza:
Akkor azokat a cuccokat nem tudod cserélni, ilyen egyszerűen működik. Én pár éve játszottam utoljára igazán, akkor 150 tárgyból talán 2 volt eladható, 3-3 centért...
2018. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!