Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SKYRIM rajongók help!?

SKYRIM rajongók help!?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem játszani és azon részen tartok, hogy megöltem a sárkányt és el kell menni valami szerzetesekhez a hegy tetejére. Eddig minden okés, csak az a gond, hogy amikor a szerzeteseknél kellene kipróbálnom a Dragon Shout - Unrelenting force - t akkor semmi. Egyszerűen nem működik. Néztem Youtube videókat, de nem találtam olyat ami segítene. Valamit elronthattam az elején? Vagy mi lehet az oka, hogy nem működik?


Youtube videó ha valaki hirtelen nem tudná, hogy miről beszélek :)

https://www.youtube.com/watch?v=zLtaLZNZ-wY


Az infókért nagyon köszi )



2018. jan. 24. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy dragon soult kell felhasználni hogy aktiv legyen, aztán már rá tudod tenni a z/y-ra. De ha rám hallgatsz, nem nagyon mászkálsz lvl 30 előtt fel a hegyre a papokhoz. És tanulj kovácsolást hogyjobb cuccaid legyenek mint amit kapni lehet.
2018. jan. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az a gond, hogy nincs dragon soul-om pedig kellene hogy legyen, mert mindent megcsináltam. És azért mentem fel mert gondoltam, hogy a misszio része és be szerettem volna felyezni, de így nem tudom.
2018. jan. 25. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a kiáltás nincs aktiválva ami kell? Lehet hogy csak beszélgetni kéne, mert emlékeim szerint ezzel nem volt problémám. De később is visszamehetsz, tudod folytatni. Ha nem akarsz várni 30as szintig, akkor akkor menj vissza ha már a jeti megölése nem probléma.

Azért nem érdemes alacsony szinten kiáltásokat tanulni, mert Miraak szektásai rád fognak mászni a városba belépéskor. Aztán jönnek a rablók, vámpírok, érdemes egy ilyen csata után körbejárni, és mielőtt eltűnnek konzolból visszaéleszteni a város lakókat, főleg a boltosokat. Ugyanis ha meghalnak, nem lesz helyettük más. Érdemes megcsinálni a companions küldetéseket whiterunban, és letölteni egy normális vérfarkas modot, az elején nagyon hasznos lesz.

2018. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszike a tanácsot :) Akkor ezt most hagyom.
2018. jan. 25. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég érdekes az előző válaszoló felfogása.

1. Az nem ,,jeti" hanem egy troll amit simán ki is lehet kerülni nem kell legyőzni.

2. Mire 30-as lennél már az egész főstoryval végezni kellene nem a 4. főküldit csinálni érdekes.. (kivéve persze ha legendary szinten játszol)

3. Miraak papjai csak a Dragonborn dlc-ben vannak tehát ha az nincs leszedve akkor nem fog jönni semmilyen szektás

4. itt egy magyar elég gyenge játékmenet de hátha segít https://www.youtube.com/watch?v=kFlIeqYqnYE

Egyébként pedig nézd meg a billentyű kiosztást melyikre van téve a kiáltás és a mágia menüben a kiáltásoknál fel kell oldani a kiáltást a sárkány lélekkel de ez már elvileg megvan mivel csak az után kell felmenned oda hogy használtad a kiáltást tehát nem teljesen értem.

2018. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!