Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok valami jó játékot...

Mondanátok valami jó játékot 512 mb RAM-ra?

Figyelt kérdés
gyenge gép tudom de kezdem unni a cod2-őt! Gta san andreast 4 évig nyomtam valami autós vagy lövöldözős kellene! Előre is köszönöm!
2010. jún. 5. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Autós: Need for speed underground

Lövöldözős: The Suffering

Ezek elég jók

2010. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Autós: Flatout

Lövöldözős: Deus Ex 1 és 2, Max Payne 2, Project: Snowblind, Painkiller, Soldier of Fortune 2.

2010. jún. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem csaka ramtol függ hogy megye a gépeden :D lehet 4 ramodis ha szara vidi karid de mind 1 mondok 512mb ramra játékokat, cod 2 need for speed carbon. sims 2 , world in conflict. cod 2, mount & blade: kb ennyih jutott szembe most.... de ajánlom neked hogy vegyél ramot... 5 ezerér már lehet kapni jo hejen 2 gb ot persze nemtom hogy mijen kelll neked ddr1 ddr2 ddr3... stb nah mind1 cs
2010. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
először is 5ezerért nem kaphatok mert nem forintos vagyok vagyis külföldi másodszor ne kritizáld mindjárt a gépem! a ram a gyenge a többi erős! ÉS NEM VESZEK SEMMI SZART HOZZÁ!
2010. jún. 6. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Suffering, Beyond Good and Evil (isteni!), Medal Of Honor, Icewind Dale, NFS: Most Wanted, Vietcong, Half Life 2
2010. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!