Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc rádiótok GTA...

Melyik a kedvenc rádiótok GTA San Andreas-ban? És miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Regebben, amikor elkezdtem jatszani meg kicsikent szinte csak es kizarolag a Radio X.et es a KDST.t halgattam. Igazabol maig is azok a kedvenceim. Kesobb egyre tobbet hallgattam a KRoset is, volt h egy idoben azt a legtobbet, nagyon hangulatos.De azert az inkabb 3. maradt, de ezek azok a radiok amik abszolut jok, szinte gyenge vagy kozepes zene nincs rajtuk. Csodalkozom h a KDST.t azert nem mondjak tobben, olyanok mennek rajta mint a Free Bird vagy a Strutter. A lenyeg h eleinte a tobb radiot szinte egysegesen utaltam, de azota kezd kinyilni szamomra. Talan ezek utan meg a radio los santost tudom megnevezni, magam is meglep, de kifejezetten jo gangster rap klasszikusokat raktak be, minden szam nem tetszik, de eazye, ice cube vagy dr dre dalait siman elvezem es ot hagyom kifejezetten keresni azert nem keresem a radiot es tobb szam van, amitazita se tudtam megszeretni. De azert mostmar a tobbi radiot is jobban tudom szeretni a jatekkal egyutt. A kjahra nem raktak jo reggae szamokat pedig en szeretem bob marleyt de jo resze sajnos idegesito inkabb, de par jo azert van. A bounce fmet se tudom utalni van rajta egy egy disco zene ami meg kellemesebb, azt hiszem kool and the gang pl. Bar en a csrnek ezt a popjat mar kevesbe szeretem de azert el tud menni a hatterbe. A playback fmet is mar kevesbe szeretem ez a classic hip hop nekem nem jott be, ha rap akkor rls, ha tancosabb akkor mar inkabb bounce. Talam egy radio van amit azota se tudtam megerteni es megszeretni egy fikarcsnyit se, es a legjobban utalom. Az az SFUR. Na ez a fajta house, techno all tolem legtavolabb. Szamomra hallgathatatlan mindig kapcsolok onnan. Mert igazabol azt probaltam itt levezetni, h azert mar mindehonnan van egyegy szam legalabb ami mar tetszik, vagy hallgathato, ha meg magat a radiot nem is keresem ink max nem kapcsolok el rola es a nagy reszet nem tudtam megszeretni. Na az sfurral ugy vagyok, h onnan semmit nem tudtam megszeretni egy kellemesebb pillanatom vagy legalabb olyan ahol azt mondtam jo ez mehet a hatterbe, nincs azzal a radioval :D de imadom a san abdreast jo volt ez a kis nosztalgia :)
2017. dec. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
K-Jah West mert imádom a rasztazenét, de azért a Playback FM és az SF-UR rádiót is szivesen hallgatom.
2022. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!