Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 vagy Sims 3?

Sims 2 vagy Sims 3?

Figyelt kérdés
Kinek, melyik tetszik jobban?
2010. jún. 5. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mindkettot szeretem, de a 3
2011. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bnőmnek van sims 3, szerintem túl bonyolult, és a sims 2-nek jobb a grafikája(az nekem van). Ráadásul az ember azt gondolná, hogy ami sims 2-ben van, az min. benne lesz a 3-ban is, + még sok más minden. ennek ellenére bnőm átjött hozzám, és egy csomó olyan dolog volt az enyémben, ami nála nincs. aztán meg kijött ez a medieval... Ő rögtön letöltötte, hát az olyan gááz... Hatalmas baki! csak 2 szükséglet??!! Ráadásul nem lehet család, béna a ház, a ruhák, angol, tehát elég érthetetlen(12 évesek vagyunk, nem profi angolosok, úgy játszunk,hogy mellettünk a szótár...:S), ez már nem az, hogy élsz a családdal, neveled a gyerekeket, dolgozol, hanem egy kicsi akció, feladatteljesítés, nahát ez szánalom. sims 3 ban egy, ami jobban tetszik, hogy kicsit több a lehetőség, pl. a ruhaszín, a hangválasztás, a kedvenc szín, étel, szájrúzs, szempilla, kocsi, szov értitek. De hát azon kívül...
2011. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
sims 3
2011. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A sims 3 jobb, de a sims 2-nek tényleg jobb a grafikája, viszont nagyon megőrjített az hogy a szomszédban volt a bolt és csak taxival lehet oda menni...

Amikor megkaptam a sims 3-at azon lepődtem meg, hogy a sims 2 életszerűbb és a sims 3 videókon szebbek az emberek, de a játékban nem is annyira...:):):)

2011. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy a sims 2 a grafikája miatt jobb azt nem értem o.O Az egy dolog, hogy nehezebb szép simet csinálni és kicsit furcsán is néznek ki (az megint más, hogy itt a csúnya simek is emberien néznek ki, nem olyan túlzottan csúnyák mint a 2-ben), de szerintem minden másban szebb a 3.
2011. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!