Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani nekem kártyaj...

Tudnátok mondani nekem kártyajátékokat? (deckbuilding)

Figyelt kérdés

Fantasy témában ha lehet!

Olyat keresek amire nem kell elköltenem egy fél ház árát hogy friss maradjon a játék!



2018. jan. 17. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy fontos kérdés: hogy érted, hogy nem kell elköltened egy fél háznyi pénzt? Nem kell boostereket venned (csomagokat random kártyákkal)? Mert akkor a Living Card Gamesek között kell szétnézned, ezekbe van az, hogy nincsenek ilyen boosterek.

Ezek olyanok, hogy van egy alapcsomag, abba benne van minden kártya. Viszont ezekhez sokszor jönnek kiegészítők, amiket ugyanúgy meg kell venned. Ezekben a kiegészítőkben is, ha megveszed minden kártyát megtalálsz az adott kiegészítőből.

Ilyenekből ami fantasy az a Trónok Harcás, Gyűrűk Urás és Warhammeres:Invasion amiről tudok.

2018. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen a Ccg az tényleg nem jon be nekem!

Nem tudom ismered e a Summoner wars-t?(nem a mobilos játék, hanem a kártyajáték)

Na ehhez hasonló játékokat keresek!

2018. jan. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!