Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez egy ilyen "közönséges" oldal?

Ez egy ilyen "közönséges" oldal?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy milyen jó a honfoglaló játék. Hát kipróbáltam. Most játszottam vele először és sajnos több tippnek lemaradt a vége, mert lassú voltam. Szóval én lettem az utolsó. Erre a játékostársam közölte velem, hogy te milyen hülye vagy. Teszem hozzá kereken 10 ponttal lett több neki, mint nekem. Én sokat tanultam már életemben, nem is vagyok túl fiatal vagy tájékozatlan. De ez most rosszul esett. Más is volt már így ezzel?
2010. jún. 4. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarnak a többiek beszólásai,akkor tiltsd le azt a funkciót,így nem tudnak neked írni.
2010. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én régebben játszottam,de hasonló okok miatt már nem megyek játszani..Mivel nem tudtam egy nap 10-12 órán át játszani,így volt,hogy hetente csak 1-2 órára tudtam felmenni.Ilyenkor sokszor észrevettem,hogy a kérdések ismétlődő kérdések,vagyis már nem a tudás számított,hanem az,hogy aki régóta fent volt az a már régen megadott helyes választ 3 másodperc alatt beírta..Sokszor meglepett engem is,hogy 10-12 éves pontos számot adott arról,hogy Pl: hányan haltak meg a Titanic katasztrófánál..Arról nem is beszélve,hogy már nem a játék élvezetéért mentek játszani,hanem csak várat rombolni..Mindenáron pusztítani,és nem játszani...Mivel ez nekem már nem a játék része,így már nem megyek oda..
2010. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

velem mindenki kedves...

persze 10ből 1x előfordul h.egy perverz hülyeségeket kérdez,de nem válaszolok..ne törődj velük,sztem jó az oldal.

2010. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!