Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy telepítsem a Warcraft...

Hogy telepítsem a Warcraft 3-hoz a The Frozen Throne-t?

Figyelt kérdés

A gépemen megvan a Warcraft 3 Reign of Chaos, és ha jól tudom ahhoz még le lehet szedni a Frozen Throne-t. Le is töltöttem, többet is megpróbáltam, minden torrentnek ugyanaz a taralma. Szóval egy iso fájlban van meg.

Kibontottam, és itt jön a gond: Hogy a csudába telepítsem fel? Ha az install.exe-re kattintok, akkor csak a Reign of Chaos játszását kínálja fel...vagy akkor ez az jelenti, hogy az én Warcraft 3 programom már tartalmazza a Frozen Throne-t is? Akkor viszont azt nem értem miért csak a RoC-hoz működnek a patch-ok... :S


2010. jún. 3. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

az iso fájlt nem bontjuk ki

Nyisd meg Daemon Tools-szal (keress rá guglin)

2010. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nah oké, sikerült. Letöröltem az eddig fent lévő Reign of Chaos-t, aztán felraktam újra a letöltött változatot, utána a Frozen Throne-t, végül egy v1.21b patch és működik tökéletesen. :D

A Daemon Tools-nak is hasznát vettem a telepítéshez, úgyhogy köszi ;)

2010. jún. 4. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!