Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik pc játék volt ez?

Melyik pc játék volt ez?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem a Marson játszódott,egy emberkével kellett felfedezni a bolygót,harmadik személyben játszhattunk,és elég nyomasztó hangulata volt,egyedül egy bolygón(legalábbis azt hisszük egy ideig),még a zenéje is olyan nyomasztó volt...

Ha jól emlékszem az első pályán meg is pillantunk valakit(talán hallucináció,vagy mittomén mi),aki majd elsétál a villanyhálozaton(igen,azon a kábelen,énekelve).Remélem valakinek beszökik a játék címe.


Köszönöm.



2017. nov. 15. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán valami Planet is volt a címében,de ez nem biztos,higyjétek el,már sok féle képpen kerestem,de nem találom sehol.Google képek között sem dob ki egyetlen képet sem a játékról...hiába írok marsot,vagy planetet vagy bármit is...
2017. nov. 15. 12:40
 2/5 A kérdező kommentje:

A fene egye meg,későre kerestem rá nc-n,oda beírtam hogy planet,és többek között ott találtam.


Akit érdekel,indie,kaland játékról van szó:


Lifeless Planet.


Sziasztok

2017. nov. 15. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ez is ritka.....megválaszoltad magadnak
2017. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti,nem is olyan ritka,sok kérdést láttam már...csak tudod,van akit még érdekel,s ha már tudom mi az,miért ne segítenék neki?

Leginkább filmes kérdéseknél szoktam látni,hogy valaki keres valamit,végül hamarabb megtalálja,mint ahogy más leírná neki,és akkor odaírja ő , a saját kérdéséhez.

2017. nov. 15. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
:) engem erdekel a jatek. Nost hallok rola eloszor. # elozo valaszolo voltam
2017. nov. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!