Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanksban jónak...

A World of Tanksban jónak számít, ha egy csomó tankkal lőttem ki egy csatán belül 9 vagy 8 ellenséget?

Figyelt kérdés

Másoknál mi a maximum? Vagy ez mennyire ritka/gyakori?


Wolverine: 9

Hetzer: 9 (többször is volt 8-9, ahogy emlékszem)

Jackson: 8

T3 HMC (régen T18): 9 (többször is volt 8-9, ahogy emlékszem)

KV-1: 9

T40: 9

AMX 40: 8


Úgy, hogy 53 tankkal játszottam valaha.



2017. nov. 7. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Mpndjuk az amx 40 el az azért szép... a többi viszont egytől egyik trolltank...

Ha csak 1-1ilyen csatát tudsz felmutatni az akár a véletlen műve is lehet... ismerek olyat, aki tier 10ben kb minden nap hoz össze legalább 4-5 killes csatákat és lila játékos.

2017. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Zöld játékos vagyok, a WN8-am 1500 körül, de közel sem vagyok ahhoz hogy kék vagy lila legyek, de azért béna sem vagyok.


A T40, a Jackson vagy a Wolverine akkora troll tankok?

2017. nov. 7. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Tier 6 alatt nem nehéz sokat ölni, tier 3-4es tankok egy lövésesek ha top tier vagy. Majd ha tier 9-10be csinálod meg ugyanezt, akkor jó.
2017. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem akarok soha 9-10-es tankokat, mert rengeteg pénzt visznek el és láttam hogy a csaták milyen sokáig tartanak. Klánozni nem akarok, de a küldetéseket sem csináltam soha. Egyszerűen csak szakaszban szeretek menni régi jó személyes barátokkal, meg főleg régebben még egyedül is normál random csatában. Nekem ez a WoT, semmi több. Nem akarom ennél komolyabban venni.


Szerintem a legmókásabb, legélvezetesebb a játék a Tier 4-7 között. Van egy 8-as tankom, mert a barátaimnak is van és szeretek velük szakaszban menni. Az abból jövő 9-es is rég óta ki van fejlesztve de nem veszem meg. Az IS-3-ommal (egyetlen 8-as tankom) 7 killem van.


"Tier 6 alatt nem nehéz sokat ölni"

Neked is sok tankkal van 7-8-9 ölésed tier 6 alatt?

2017. nov. 8. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
T-46,T-28,Hetzer,M8A1,M3 Lee,Pz IV D, KV-1,KV-2,KV-1S,KV-85,T-150 (igen, szeretem a szovjet nehezeket <3 :D ), Pz IV H, AMX 40, ELC AMX, Stug III G, Churchil III, Churchill I, T-34, Type T-34, BDR G1B, ezt így 12 ezer csata alatt sikerült összeszedni.
2017. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azta...


Most seggnyalás, de szarkazmus nélkül is, nagyon szeretek kék vagy lila játékosokkal beszélni :D Mert tanulni mindig lehet újat.

2017. nov. 8. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Legtöbb killem panterral van (11).

Én személy szerint utálom a kis tiert, kész káosz ami ott megy, tier 7-8 alatt már egy jó ideje nem is nagyon megyek. Prém nap nélkül viszont a magasabb tierű tankok zabálják a kreditet. Mindrnki maga dönti el, hogy neked ér e ennyit a játék vagy nem (15e ft környékén ki lehet jönni 1évre, ha okosan csinálod ami szerintem nem egy hatalmas összeg)

Klánt meg szerintem nagyon hasznos is tud lenni, nálink pl minden nap van kredit boost (1-3) ami randomban 30, sh ban 70-150% kreditet ad. Prém tankal én óránként 1 millát simán kifarmolok, most is van 30milla kreditem a garázsban...

2017. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, más prioritásaink vannak a játékban, de ezt úgy mondom, hogy egyikünkéivel sincsenek bajok.


Mindig van 3-6 millió kreditem folyamatosan, amit sima random csatákból szerzek. Amikor játszani kezdtem, eldöntöttem hogy nem költök a játékra igazi pénzt, mert nem ér nekem annyit, a mai napig sem. A régi gimis osztálytársaimmal (mai napig tartjuk a kapcsolatot a játékon kívül is) szoktam menni évi 1-2 ezer random csatát szakaszban az utóbbi egy-két évben. Az egyiknek vannak 8-as prémium tankjai, néha prem fiókja, stb, de ott is jól megférünk egymás mellett.

Köszi a választ!


24/F

2017. nov. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!