Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft ban mivel...

World of warcraft ban mivel lehet könnyen pénzt szerezni? Mesterségek közül milyen párosítások a legjobbak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha eredetin játszol nem lesz nehéz pénzt szerezni.

Én a jewelt ajánlom, bár most már nem olyan jó pénzt szerezni vele mint 1-1 content, esetleg kiegészítő megjelenése előtt. De amúgy ezzel lehet legjobban keresni szerintem.

Még az alchemy ami nekem bejött, főleg ha mákom van és sokat proccol. Ezeket viszont mindig elmennek a raidek miatt, de sokkal kevesebb haszon van 1-1 flaskon/potin mint a jewelben.

A 3. karimon a blacksmith/engi páros van. De ezekkel nem keresek szinte semmit. Max kieg elején mentek el az olcsó craftolt epicek. Azóta viszont mivel nem használom a karit csak néha arénára, így nincs új recim. Engivel meg nem lehet keresni.


Most nem tudok nagyon árakat, viszonyítást adni, mert november óta nem játszok, de ezek voltak kb.

2010. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!