Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a World of...

Miért nem megy a World of Warcraft?

Figyelt kérdés
Tehát az lenne nekem a gondom, hogy felraktam a játékot bepatcheltem 3.3.3 -as verzióra. regisztráltam is egy wow szeróra aminek a patch verziója 3.3.2-es. És amikor be akarok lépni a játékba a felhasználómmal akkor ezt írja ki.: Unable to validate gAME version. this may be caused by file cprruption or the interference of another program. please visit.... for more information and possible solutions to this issue. ezek szerintem nem jó a játék verzióm? pls helpelőre is kössz a válaszokat
2010. máj. 30. 13:03
 1/10 A kérdező kommentje:

ja és a set ralmlistet is beállítottam.


set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com

set patchlist us.version.worldofwarcraft.com

set realmlistbn ""

set portal us


ez van benne. vagy lehet hogya zért nem megy mert us verzióm van? vagy mi lehet a probléma? pls help.

2010. máj. 30. 13:08
 2/10 A kérdező kommentje:

vagyis hogy így van beállítva.


set realmlist hu.logon.tauri.hu

set patchlist us.version.worldofwarcraft.com

set realmlistbn ""

set portal us

2010. máj. 30. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:

"... bepatcheltem 3.3.3 -as verzióra. regisztráltam is egy wow szeróra aminek a patch verziója 3.3.2-es..."


tört vagy eredetire regisztráltál?

akkor írd már át a realmlist.wtf-et a törtszerverére te ingyenélő!

2010. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"... bepatcheltem 3.3.3 -as verzióra. regisztráltam is egy wow szeróra aminek a patch verziója 3.3.2-es..."
2010. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tedd újra a játékot az elejéről, és most ne patcheld túl
2010. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért nem megy mert túlpatchelted a játékot ... keress olyan szervert ami 3.3.3-on fut...a World of Warcraft/Data/enUS/realmlist.wtf-be másold a szerver realmját
2010. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mert ge*inagy csicska játék
2010. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okés újra rakom kössz a választ
2010. máj. 30. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kell úrja tenni a játékot...elég ha a Repair.exe-vel megcsinálod, hogy újra 3.0.0 legyen és onnan patcheled fel
2010. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mer egy rakás fos


én 1x probáltam felrakni ezt a fost qrva sokáig tartott minden egyes szart felbszni aztán kezdődött mindig egy uj

szánalmas

2010. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!