Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles hackelés?

Csábításból jeles hackelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tud valaki valami jó hacket a Csábításból jelesre? Nem nekem, hanem az egyik barátnőmnek. Én is játszom vele és hatalmas Castiel fan vagyok ^^ :3

Vissza térve a barátnőmre, neki nincs profilja, úgy, hogy általában az enyémen írjuk ki a kérdéseket...Valakinek valami ötlet?



2017. okt. 22. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nem létezik ilyen.
2017. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel online játék, ahol minden szerveren keresztül szervergépre megy, nem fogsz neten csalást találni hozzá.


Ha tudsz programozni és vágod a php-t, mySQL-t, java scriptet stb akkor megpróbálhatod feltörni a szervergépet, ahol az adatok vannak és azt átírni, kb ennyi az opciód.

2017. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen értek :) Köszike
2017. okt. 22. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, a "barátnődnek"... ennél átlátszóbb dolog nem is létezik, mégis mindenki azt hiszi milyen rohadt okos, hogy ezzel áll elő :D
2017. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te most tényleg fel akarod törni? Ugye tudod ha rájönnek akár nullázhatják is a felhasználódat. Szerintem ritka nagy hülyesé
2017. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

*g lenne ezt megkockáztatni.

elküldtem véletlenül.

2017. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még két felhasználót se merek működtetni egy szerveren, nemhogy még feltörjem... xD
2017. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az Eldarya (a Csábításból jeles alkotóinak másik játéka) francia verzióját valaki nem régen meghackelte, kihasználtak egy rendszerhibát. Ezeknek az illetőknek lenullázták a profiljukat, vagyis elvették az összes tárgyukat és játékbeli pénzüket, több éves profilokat állítottak alapállapotra.


Örülj egyáltalán, hogy játszható ingyenesen, ezzel a játékkal emberek dolgoznak. Ha meghackelnéd (ami kétlem hogy sikerülne), akkor nem csak magaddal szúrnál ki, hanem a játék működtetőivel is.

2017. okt. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem is pontosan én akartam meghackelni, hanem a barátnőm. Én is mondtam neki, hogy hülyeség, mert akkor minek játszik vele? De köszi a válaszokat, tuti megmutatom neki :))
2017. okt. 25. 22:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ha a barátnőd akar hackelni akkor minek te kérdezted meg ? olyan átlátszó kérdés.....
2017. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!