Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator Zene hogyan?

Euro Truck Simulator Zene hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok zenét beilleszteni, hogy amikor játsok akkor ne unatkozzak mert elég rossz ugy. melyik mappába vagy hova kella zenéket betenni?
2010. máj. 29. 15:58
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám. Elvileg a Dokumentumok/Euro Truck Simulator mappán belül a Music mappa szolgálná a zenék lejátszását. Hiába tettem oda zenéket, a játékban nem játszotta le. Úgy oldottam meg a problémát, hogy media playerbe raktam zenéket és utána indítottam el a játékot. Így olyan volt, mintha a játékban szólalt volna meg a zene.
2011. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a gond, de megoldottam! Át kell konvertálni a zenét ogg formátumba! Ha ez megvan be kell tenned a music mappába! Indítsd el a játékopt, nyomd meg az R betűt és indítsd el!
2011. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De hogyan kell atkonvertalni ogg formatumba?
2012. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Janrobi2000 válasza:

Sziasztok! Aki még esetleg nem jött rá, hogyan kell zenéket berakni a játékba, itt egy gyors kis tutorial videó:


http://www.youtube.com/watch?v=AONMzgae6EQ

2013. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!