Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szoktál Adobe Flash játékokkal...

Szoktál Adobe Flash játékokkal játszani PC-n vagy Mobilon offline? (2017)

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Online sem. Nincs is telepítve a flash player. De ezt nem egészen értem hogy offline. Én nem is tudtam róla hogy vannak offline flash játékok...
2017. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Super Meat Boy-t és a The Binding of Isaac-et a mai napig elő szoktam venni. Böngészős flash játékokkal viszont egyáltalán nem szoktam játszani.
2017. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Flash Játékokat a Firefox-al töltöm le, ha kell átnevezem, be rakom egy mappába. Arra viszont vigyázni kell, hogy a későbbiekben nem szabad mozgatni egyik másik mappába vagy átnevezni mert a mentesek mind el vesznek.


Offline modban ugy lehet játszani ha van a gépeden egy

SWF & FLV Player az Eltima Software-től

[link]

és mellé még kell az Adobe Flash Player ActiveX

[link]


Androidos mobilon pedig az Adobe Air a Play Áruházból

[link]

és egy Plash Player, de itt valahogy nem kapok olyan ami működne mert betölteni be tolt szinte mindegyik de a játék nem reagál semmire (Galaxy S3 Neo)

2017. okt. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!