Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 2. (HELP) (? )

Assassin's Creed 2. (HELP) (? )

Figyelt kérdés
Nah szóval. Feltelepítettem, crackeltem. Elindítottam, és letöltött egy fájl-t. Regisztráltam. Utána be kellett irnom a Serialt,de nem tudom hogy mi az.Szóval ha tudtok légyszives írjatok serialt. Köszönöm.
2010. máj. 28. 19:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Nah, megtaláltam a serialt, de azt irja h kell internetkapcsolat xD
2010. máj. 28. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Istenem neked se a Skidrowos verzió van meg ezek szerint... Töltsd le azt crackeld oszt tolhatod. Én már 2x végig toltam.
2010. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezek szerint mára 3. gépzúgásos éjjelt fogom eltölteni a héten.
2010. máj. 28. 21:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Am linket is adhatnál, mer a f@s*om tele van hogy már a 3. amit leszedtem nem megy -.-"
2010. máj. 30. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok bocsesz de nem tudok adni mert nekem is onnan van a játék ahova meghívóval kell beregisztrálni.
2010. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek, szedd le a skidrowost.
2010. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akármelyik torrent oldalon fennt van.
2010. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy vedd meg eredetiben! -.- Az sokkal egyszerűbb. Én is vagy 4-et letöltöttem az egyik hazavágta a laptop-om Windows-át és telepíthettem újra, ezután qrvadühös lettem és elmentem megvenni, egy ből jobban lettem :)
2010. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a szomszédom lennél oda adnám :P
2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!