Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 2 - letelepítése, de...

The Sims 2 - letelepítése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Régen rengeteget játszottam a Sims 2-vel, de valahogy sikeresen elkallódott a gépemről, gondolom akkor, amikor vírus ment rá, és én hülye letöröltem még a játékot is.

Szeretnék újra játszani, de sajnos fogalmam sincs, hogy hogyan kell letölteni, aztán futtatni... Valaki leírná nekem részletesen? Na és honnan érdemes letölteni? Letöltés után mit kell csinálnom? :D

Fúúú, nagyon megköszönném, ha valaki időt szánna rám! :) :D Teljesen hiányzik már a játék. :D


2010. máj. 28. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Torrenten innen töltheted le például:

*****


ne felejtsd crackelni, a cd key is van hozzá.


Telepíteni meg ugye, úgy kell hogy egy daemon tools nevű programmal bemountolod az cd1,2,3,4 iso fájlokat sorban mikor kéri és ennyi.

De ott van egy Instructions.txt, amiben gondolom leírja a dolgokat, persze angolul.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm (K)
2010. máj. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!