Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért jó a LoL? Szülőknek...

Miért jó a LoL? Szülőknek edition! (Hogy hagyjanak játszani a ritka nem fair szülők is. ) Mivel bővítsem még? Ötletek?

Figyelt kérdés

Miért jó a Lol szülőknek edition:

Kedves szülők! Figyelmesen olvassátok végig és ne olyan hozzáállással, hogy jaj de függő a fiam/lányom, főleg ha nem egy 1-2-3-as lusta tanuló, ez a 21. század könyörgöm. Interneten is lehet szocializálódni, nem mindegy hogy személyben vagy interneten? Dehogynem. Végtére is azért szocializálódunk, hogy élvezzük az életet ne kössön bele más ezt hogyan csinálja.

-Nem véletlenül játszák annyian, nem 0 logikát igénylő dolog hanem igenis gondolkozni, taktikázni kell, segíti a megoldó képességet, a vita készséget a csapattársakkal, lehet közben szocializálódni és hosszabb, jó barátságokat kötni. Míg másokkal enni, moziba, vagy spotolni mész, velük játszhatsz.

-Kompetitív, így növeli az önbizalmat és javítja a figyelmet, koncentrációt, de ha korlátozzák és nem játszhatsz napi 1 órát(nekem több nem is kell, sőt napi egy meccs is elegendő lenne, ha már elég pro lennék és ha nem lenne korlátozva nem is akarnám annyira), 1 az tényleg semennyi, főleg ha vannak kivételek amikor programja van az illetőnek, sok volt a tanulnivaló, de ha túlkorlátozzák nem érdemes játszani, mert h kompetitív, ha betiltják olyan mintha megfosztanának a kedvenc sportodtól és aki ezt csinálja, qrvára nem az ő dolga mivel játszik a gyereke hagyja élni, mindenki tanul a saját hibájából és ne nézze soha retardáltnak a gyerekét csak mert még nem 18+! A függés akkor kezdődik ha nem segít semmiben inkább Lolozik, lássuk csak 16-21-ig van 5 óra, ha ebből 4et lolozik akkor az sok, ha új a Lol-ban akkor ez a mennyiség hamar elmúlik, ha már 1 hónapja játssza vissza lehetne fogni. Ha túl korlátozza heti 2 picurnyi órára, az a hétvégékre régesrég wefgdhgdb ELFOGY ha a gyereke lázad, csak arra kézteti, hogy haza siessen csaljon. Azzal semmit nem old meg ha újra és újra elveszi számítógépét csak akadályozza és motivációjából is veszít. Ártalmatlan élvezet.

-A játékosok több mint 40%-a felnőtt

-Fejleszti az angol szókincset.

-Mindenki mindent magáért csináljon, tanulástól kezdve a League of Legendsig.

Ha még mindig kételkedik olvassa el újra párszor nem olvasott elég figyelemmel, vagy látogassa meg pszichológusát (szadistáknak). Peace c:

A legjobb minőségű anyagot kell leadnom Apámnak.. Aztán ezt az egészet kiteszem angolul valami lol fórumra.

Hálás köszönet előre is, bárki bármit! :) 16/L



2017. okt. 1. 02:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Apáddal leültél beszélni a dologról? Mitől fél pontosan? Mióta elkezdtél játszani romlottak a jegyeid? Kössetek valami ultimátumot, mondjuk ha láthatóan romlik az átlagod eltilthat a LoL-tól de addig tényleg semmi oka rá.
2017. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Augusztus óta játszom, és a vége óta korlátozza, mert egyszer nem elfelejtettem elmenni fitnesszre, aztán meg lekéstem, és a lol-ra fogta. Amikor lekéstem 20 percel az indulás elött abbahagytam a lolt, kaksilás miatt késtem.. Kicsit túlzásba vittem mert nem volt mit csinálnom, és új volt nekem, de már nem az és van mit csinálnom. De majd beszélek erről vele.
2017. okt. 2. 06:24
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Már ott kezdődnek a gondok, hogy 16 évesen ilyen szinten szabályozni akarnak a szüleid. Itt már nem a LoLról van szó, itt arról, hogy a szüleid irányítás mániások. Neked most nem azzal kell foglalkoznod, hogy több időt hagyjanak LoLozni, neked amilyen gyorsan csak tudod el kell őket járatnod pszichológushoz. Ez évekkel később csak egyre rosszabb lesz, még jobban irányítani fognak, költözésbe hiába reménykedsz, ott is irányítani fognak, egyszer elkezdtek ilyen szinten irányítani téged akkor nem állnak le még akkor sem, ha elköltözöl. Kell inkább odaköltöznek hozzád.

Ahogy írtam, ha kell erőszakkal is, de el kell járatnod őket pszichológushoz, ha jót akarsz magadnak.

2017. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azért túlzás, ezen kívűl max azt csinálta hogy bűntudatot keltve bennem kényszerített h halolaj kapszulákat szedjek 3 éve, jobb volt mint halat enni. A szociális fóbiámat is kihasználja, h ne legyek kocka. Hogy: Javulni akarsz vagy nem? És akkor mi van ha kocka vagyok nem bulizós, átlagos, vagy kitűnő stréber? Mindenki más, én életem, nyílván nem akarom túlzásba vinni, nem is lehet tanulás, munka, és programok, családi élet, egyebek mellett. Én nem tudom már.. de köszi a válaszokat. Nehogy azt higgye h nincs F G meg H tervem😈
2017. okt. 2. 12:42
 15/18 A kérdező kommentje:
Már értem miért neveztek általánosban ártatlannak és csodálkoztak ha lázadtam. Ú és h miért dícsérte az osztályfőnököm egyszer meg Apámat h milyen jól csinálja, tök szorgalmas vagyok. Ahhoz képest h elváltak szüleim, mert anyám abbahagyta gyógyszerei szedését és újra skizofrén tünetei lettek.. Na igen ez akkor volt amikor még nem korlátozta a Minecraftot. Csak nosztalgia, már rég meguntam azt.
2017. okt. 2. 12:59
 16/18 A kérdező kommentje:
Csak unatkozom.
2017. okt. 2. 13:01
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen ez elég fura hogy szociálisan elfogadottabb minden hétvégén mattrészegen végigmenni a fél diszkón egy vicces cigiért, de ha leülsz pár órát játszani máris fúúúú antiszoc, semmirekellő, pazarolja az életét stb.
2017. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Amióta lolozom, nem nagyon nézek sorozatokat, szóval még az is, hogy amíg mások tévéznek, egyesek loloznak. Nem értem miért nem mindegy. Van aki sokáig fenn van és sorozatot néz telefon, de én nem játszhatok normálisan, ha egy játék 9-nél tovább tart, vagy nem írom rögtön Excelbe egész héten nem játszhatok. És össz 4-et meccsezhetek, kivéve ha sokáig tartanak. Ehhez képest négy hetente az semmi, nem értem Apám logikáját: [link]
2017. okt. 4. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!