Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a Wow, mit csináljak?

Nem megy a Wow, mit csináljak?

Figyelt kérdés
NA tehát az a problémám lenne hogy felraktam a wow-ot miden rendben van regeltem egy szerverre teljesen jól megy, de viszont öcsém is csinált egy felhasználót ő is regelt meg minden de neki viszoton már nem. jó a kód meg a felhasznlónév ( nem írta félre) biztosan jó de nekem belép neki meg nem. Lehet hogy a reamlist.wtf file-al van gond? pls segítsetek előre is kössz a válszt.
2010. máj. 27. 21:31
 1/7 anonim válasza:
büdös wowkocka takarodjál szerezz inkább pár barátot!
2010. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
takarodjál innen nem ilyen válaszokat vártam és csak most kezdtem el játszani. És vannak barátaim te...
2010. máj. 27. 21:46
 3/7 anonim válasza:

szia, a realmlistnek ehhez semmi koze. csinaljon tesod egy uj accountot, sztem 100% h jelszoval vagy account nevvel van gond.

udv. Tom

2010. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Milyen hibaüzenetet ír ki?

Esetleg aktiválni kell a szerón az accountot?


Amúgy ajánlom ne egy idétlen 100 játékosú szerveren kezdjetek játszani,hanem tauri egyik szerverén.(ne WOD ne TB),legajánlatosabb a Tauri WoW Server és a Reborn.

2010. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kis szerveren kezdtem. A aturi-n vagyok rajta és asszem a wod-on. Hát már a 4. reget csinálja és semmi. :S egyébként ezt írja ki: The information you have entered is not valid. Please check the spelling of the account name and password. if you need help in retrieving a lost or stolen password and account, see www.worldofwarcraft.com/loginsupport for more information. Ezek szerinte a jelszó a rossz? de pedig nagyon egyzserű jelszava van. az egyébm elsőre belép de az övé nem :S
2010. máj. 29. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
te n00b!!!
2010. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet h akkor eppen dc volt:D:D
2010. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!