Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eldarya. Nektek melyik fiú/lán...

Eldarya. Nektek melyik fiú/lány karakter jön be legjobban Eldaryán, és miért?

Figyelt kérdés
(Nevra, Ezarel, Valkyon, Leiftan, Chrome, Alajea, Jamon, Karenn, Ewelein, Colaia, Enthraa, Ykhar, Miiko, Kero, Karuto, ....)

2017. szept. 24. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiú karakterek közül Ezarel a kedvencem, mert jó a humora, és tettszik, hogy alkímiával foglalkozik (szeretek mindent, ami kémiával, vagy biológiával kapcsolatos). Sajnálom, hogy nekem nem sikerült az abszint gárdába kerülnöm. :( A női karakterek közül talán Ykhar a legszimpatikusabb, mert egy kicsit hasonlít rám. Ő is mindig izgul, stresszel valamin.
2017. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk közül Nevra a kedvencem, lányok közül pedig Ewelein.
2017. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nekem is Ezarel. Egyszerűen imádom a humorát és azt a szemtelen mosolyát amikor a karakterünkkel kekeckedik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lányok közül pedig Miiko.. Lehet hogy az elején nem bízott bennünk, de végül is valljuk be, megvan rá az oka, hogy óvatos legyen. Nem tudom hogy miért de nekem szimpatikus :D

2017. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!