Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó story-val rendelkező videó...

Jó story-val rendelkező videó játékok?

Figyelt kérdés
Olyan játékokat keresek amiknek kiemelkedően jó a történetük kizárólag pc-re. (FX 6300 cpu, 8 GB ram, r7 360 videó kártya) Nem túl hosszú max 15 órás játékmenetet szeretnék... (half-life megvolt, walking dead, Life is Strange, meg ilyesmit unalmasnak találom)

2017. szept. 10. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Oxenfree, The Vanishing of Ethan Carter, What Remains of Edith Finch, SOMA, The Wolf Among Us (Telltale ez is) nálam ez a top történetben, meg azok amiket írtál azok is rohadt jó játékok. Kicsit fura, hogy nem tetszettek :D
2017. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Portal 1-2 :DDD
2017. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit regi, de egyik legjobb jatek-story volt szamomra a Mafia.
2017. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a mafia 1-2-3 már megvolt, a The Vanishing of Ethan Carter-is, amiket írtam hogy nem tetszettek meg igazából nem a storyval volt baj, hanem mert nem tudtam elég jól bele élni magam, a some megint csak ilyen. a portal az alap, Oxenfree-t ki fogom próbálni :D köszi mindenkinek.
2017. szept. 10. 23:42
 5/6 A kérdező kommentje:
angol pls... soma-t akartam írni nem some-t :P
2017. szept. 10. 23:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Psychonauts. Platform játék. Nem hinném hogy 15 órás kampánya van,de rendkívül szórakoztató. A világa egyedi rajzfilmes/színes Nem mai játék,d még tűrhető a grafikája.

Aki imádja az ilyen stílusú játékokat annak nagyon tetszeni fog

2017. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!