Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban kéne egy...

GTA San Andreasban kéne egy kis help?!

Figyelt kérdés
Nem enged egy küldetést tovább vinni és letöltöttem egy mentést és hiába rakom be :C program ...stb Gta user-ba hiába rakom be nem irja ki amikor elinditoom a játékot hogy ott lenne valami csak amit én mentettem el
2010. máj. 25. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
De hogy nem engedi a küldetést? hiba vagy mi? Ha feladat segítség kell azt írd le! Párszor sikerült kijátszanom!
2010. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a LOS SEPULCROS küldetést és utána nem jelez semmit a térképen hogy csinálni kéne valamit...?
2010. máj. 25. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Várj, aztán majd megjelenik. Addig baromkodj.
2010. máj. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Hát nem egy olyan eset van hogy várni kell! Menny csajozz vagy játszd a hajad! A feladat ugy fog meg jelenni hogy hív valamelyik barátod telefonon és akkor mondja a magáét!
2010. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!