Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A S. T. A. L. K. E. R. Call...

A S. T. A. L. K. E. R. Call of Pripyat-ban Pripyat városában be lehet menni minden házba, vagy csak azokba, ahol küldetés van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak 1-néhány házba,főleg ahol vmilyen küldetés van(lesz).Hol jársz?
2010. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy Jupiter végén jártam, mentem volna Pripyat-ba, de egyszer kifagyott a játék, és kezdhettem elölről. Nem tudnál adni egy mentést?
2010. máj. 25. 18:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát éppen megérkeztem Pripyat-ba, és akkor fagyott ki.
2010. máj. 25. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt egy alagúton át mentek 4-en, míg pripyatba értek elég kemény,és csak megfelelő öltözékben visz el a toronyban lévő piás katona. (Jupiter telep,yanov bázis mellett)


Keresd meg a gépeden a Call of Pripyat\savedgames mappát,és csinálj 1 másolatot róla és telepítsd újra a játékot,(ha széthullott a játék). Ott van a gépeden az utolsó mentés,csak találd meg.

Amúgy nem árt magadnak is lementeni néha,mert elég hosszúak a pályák,és ügye rossz újra kezdeni az elejétől. :(

2010. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hello!

De a legutóbbi mentés nálam az, amikor megérkezek Yanov-ba. De már ott tartottam, hogy Pripyat-ba kell menni.

2010. máj. 25. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a ruha szükséges aminek üvegszerű fejjel együtt van.

(most meg nem mondom a nevét neked)Enélkül nem indulhatsz el(nem visz el a részeges katona) ezért meg kell vásárolni,mert az alagútban állandó szennyezés van(radioaktív,kémiai,stb)

2010. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gold$oldier válasza:
Szerintem a SEVA kezeslábasra gondolsz.
2012. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!