Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem telepíti a játékokat...

Miért nem telepíti a játékokat az Aptoide?

Figyelt kérdés
A problémám annyiból áll, hogy amikor elindítom a letöltést az egyik játéknál (névszerint GTA Vice City) akkor letölti elméletileg a játékot, de nem telepíti és nem tudom miért. Az előírt 1.4GB-os tárhely megvan a tabletemen (1.90GB szabad a tableten, 2GB szabad a memóriakártyán). Amikor letölti akkor megint csak az van a játék neve mellett hogy "install", de hogyha mégegyszer elindítom a letöltést akkor meg már nincsen szabad tárhely. Elindítom a Clean Master programot és amikor a felesleges fájlokat akarom törölni akkor kijelzi a GTA Vice City-t mint elavult APK fájl. Az a kérdés, hogyan lehet letölteni a játékot hogy telepítse is, és játszható is legyen? (megint felszabadítottam a szükséges szabad tárhelyet).

2017. aug. 21. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál már már játékot? A GTA Vice City az én telefonomnak is nagy falat, és sok probléma van az optimalizációval is, meg minden.
2017. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Más játékot
2017. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, töltöttem le más játékokat is Aptoide-ről és azok gond nélkül futnak. A tabletem egy Lenovo TAB3 7 Essential. Szerintem egy GTA Vice City-hez bőven megvan a hardverem, de nem nagyon értek hozzá, ha tévedek javítson ki!
2017. aug. 22. 15:02
 4/6 anonim válasza:

Gta vice city nekem egész tűrhetően futott.

Hányas verziót tőltötted le aptoide-ról?

1.0.7 az utolsó.

2017. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is a legutolsó verziót töltöttem le, lehet hogy egy régebbi verzióval kellene próbálkoznom?
2017. aug. 23. 19:54
 6/6 anonim válasza:
Wifin voltál? Vagy mobil adaton?
2017. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!