Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a Minecraft...

Miért szaggat a Minecraft Laptopon?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik, de nincs valami mód arra ,hogy minecraftban ne legyen laptopon 20-30-40 fps-em?

A Gépem: Windows 10

4gb ddr3 ram

intel core i3 5010u

geforce 920m 1gb

Igaz tört verziót használok ami lehet hogy befolyásolja az fps-emet de egy ilyen játékhoz bőven elég lenne ez a gépigény, mert ahogyan olvastam a neten az én gépem simán megvan a minecraft gépigényéhez. Tudnátok Segíteni?



2017. aug. 18. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Beálítások kissebre rakása
2017. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a probléma ott van, hogy az emberek túlnyomó többsége (ahogy láthatóan te is) egy asztali konfig elemeit nézik, de ez egy nyomorult notebook.

Nem dísznek van ott az alacsony teljesítményű processzor jelző, az U. Kevesebb teljesítmény (watt a gyengébbek kedvéért)-> kisebb órajel, lassabban működő processzor -> gyengébb számítási kapacitás.


A játéknak a sok újabb verzió óta meg már rég nem pentium 4 proci igénye van.


Tisztázás képpen:

A proci úgy gyenge ahogy van, egy asztali pentium g4400 veri, pedig az 10e forint körül mozog, a videokártya meg a gt 730 szintjét se üti meg, pedig az egy hulla gyenge irodai gépekbe szánt kártya ami teljesen alkalmatlan a játékok futtatására.


2 módon gyorsíthatod, az egyik hogy veszel egy normális gépet, a másik hogy raksz még bele minimum 4gb ramot majd forge vagy egyéb modolóval beállítod, hogy ne 1GB-ot használhasson a játék, hanem minimum 3-4 GB-ot.


Ha nem tetszik ez az fps szám, akkor a látótávot rántsd le minimumra, ezzel még segíthetsz a játéknak.

2017. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!