Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The sims 3-ban vannak...

A The sims 3-ban vannak állatok? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék állatokat a sims3amba... mi szükséges hozzá??? pls linket h honnan tudom letolteni amit kell, kööszi :X:*:X:*
2010. máj. 24. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Miből gondolod, hogy készítettek hozzá állatokat és le is lehet tölteni?
2010. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csinálj benne egykét bunkó kinézetű fekete és sárga karaktert benne, és megvannak az "állatok" :P
2010. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Normálisan kérdezett, nem lehet normális választ adni? -.-"


Kedves kérdező! Lepke, hal, bogár fogható a városban, de olyanok, mint kutya, macska pl, nem készültek még hozzá, de biztos lesz kiegészítőben^^ Sajnos egyedi tartalomban sem találtam, de szerintem ide nézz fel időnként: [link]

Sims 2-höz sincs pl. ló, de egyedi kiegben van, mert csináltak hozzá, szóval elképzelhető hogy majd tesznek fel olyat :D

2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy a harmadik megírta neked, tehát megerősítem a válaszát. Várni kell még ere sajnos.
2010. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

[link]

Ősszel jön ki elvileg a kiegészítő pacival, kutyával, cicával :)

2011. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sam02 ***** válasza:
Igen október 21-én ( de előbb is lehet) fog megjelenni a Háziállatok kiegészítő. lesznek benne, kutyák, lovak, macskák, mosómedvék, és különféle más állatok is. Egy háztartásban csak 6 állatot lehet majd tartani! Tehát sajnos még várni kell vele :(
2011. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bindispetra válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Október 21.-én fogják megjeleníteni a Házi Kedvencek Kiegészítőt a The Sims 3-hoz. Látom én vagyok a normális válaszoló.

2011. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bindispetra válasza:
Meg még néhány ember. :D Válaszolt normálisan. várni kell sajnoos.
2011. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!